fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjunga džiaugiasi bendradarbiavimu su Rūmais

 

2018 m. balandžio 10 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Rūmai) gavo Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjungos prezidento Anatolijaus Kinacho laišką, kuriame reiškiamas pasitikėjimas Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais bei džiaugdamasi sėkmingu organizacijų bendradarbiavimu.

Laiške rašoma, kad pastaraisiais metais Lietuvos ir Ukrainos prekybiniai ir ekonominiai ryšiai akivaizdžiai stiprėja, abiejų šalių verslininkai vis aktyviau imasi vykdyti bendrus projektus inovacijų, aukštųjų technologijų, transporto, energetikos, ekologijos ir kitose srityse.

Bendradarbiavimas žymiai sustiprėjo Ukrainai pasirašius asocijuotos narystės ir laisvos prekybos sutartį su Europos Sąjunga. Didelį impulsą bendradarbiavimui suteikia sėkminga Lietuvos – Ukrainos verslo tarybų veikla. Šioms taryboms vadovauja Serhijus Prochorovas iš Ukrainos pusės ir Sigitas Leonavičius iš Lietuvos pusės. Tarybų inicijuotas Lietuvos – Ukrainos ekonomikos forumas, kuriame dalyvauja abiejų šalių prezidentai, jau tapo tradiciniu.

2017 metais buvo pasirašytas Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjungos bendradarbiavimo susitarimas, kuris atveria galimybes dar glaudesniam ir efektyvesniam bendradarbiavimui. Pasirašius šį susitarimą buvo baigta kurti stipri organizacinė struktūra, į abiejų šalių ekonominio bendradarbiavimo stiprinimą įtraukianti pagrindines verslo asociacijas.

Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjunga prašo Rūmų pradėti parengiamuosius darbus IV - ajam Lietuvos – Ukrainos ekonomikos forumui, š.m. gruodį planuojamam Kijeve. Ukrainos partneriai prašo informuoti apie Lietuvos įmonių interesus ir aktualius klausimus bendradarbiaujant su Ukraina.

Rūmai maloniai kviečia verslininkus, ieškančius bendradarbiavimo partnerių Ukrainoje, kreiptis į eksporto plėtros vadovą Žilviną Abaravičių, el.p. zilvinas.abaravicius@cci.lt, tel. 8~61638619.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.