fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklai – 80

2018 m. liepos 11 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad praėjusią savaitę Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius ir gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius solidaus 80 metų jubiliejaus proga sveikino Rūmų narį - Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą.

„Rūmų organizacija unikali tuo, kad jungia ir verslo, ir mokslo institucijas. Rūmuose verslas ir mokslas randa bendrų sprendimų, bendradarbiavimo galimybių, pradeda unikalius projektus. Tokie unikalūs nariai kaip Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, skaičiuojantys veiklos dešimtmečius, Rūmams suteikia ne tik verslo, bet ir mokslo įstaigas vienijančios organizacijos statusą“, - šios gilias tradicijas turinčios mokyklos bei kitų mokymo įstaigų reikšmę akcentuoja Rūmų prezidentas S. Leonavičius.

Jubiliejaus proga Rūmų vadovai sveikino mokymo įstaigos vadovus bei ,,Darbo žvaigždės medaliu“ apdovanojo šios mokyklos darbų ir civilinės saugos inžinierių Gintarą Ruskonį, vyresniąją profesijos mokytoją Laimą Arlinskienę, profesijos mokytoją metodininką Gintarą Minkštimą, elektriką Joną Dirmą.

Rūmai primena, kad nuo 2012 m. yra akredituoti kaip asmens įgytų kompetencijų vertinimo institucija, ruošia teorinės ir praktinės dalies (žinių ir įgūdžių) vertinimo užduotis, organizuoja mokymo programų įvertinimą, o Vilniaus rūmų nariais yra visos profesinio mokymo institucijos, darbo rinkos mokymo centrai, daugelis kolegijų bei universitetų, veikiančių Vilniaus ir Alytaus apskrityse. Šiuo metu Rūmams, kaip akredituotai institucijai, suteikta teisė vertinti kompetencijas 227 kvalifikacijoms suteikti, o vienas iš svarbiausių Rūmų uždavinių – geresnis darbo rinkos poreikių tenkinimas.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.