Prisijungti

Naujienos

Ukmergėje – savivaldos ir verslo konferencija

Sausio 11-ąją Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Ukmergės filialas ir Ukmergės rajono savivaldybė jau trečiąjį kartą sukvietė verslininkus ir politikus į jau tradiciniu tapusį renginį – savivaldos ir verslo konferenciją „Drauge galime daug“. Į Ukmergės kultūros centrą susirinko per 100 renginio dalyvių.

Tarp renginio dalyvių – Seimo narys Juozas Varžgalys, Vidaus reikalų viceministras Giedrius Surplys, Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (VPPAR) atstovai: prezidentas Sigitas Leonavičius, generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius, Alytaus filialo direktorė Lina Sosunovičienė ir Ukmergės filialo direktorius Regimantas Baravykas, Kauno technologijos universiteto (KTU) Europos instituto direktorius Vygaudas Ušackas, SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda, viešosios įstaigos (VšĮ) Centrinė projektų valdymo agentūra ekspertė Neringa Pažūsienė, Ukmergės rajono įmonių ir įstaigų vadovai, rajono savivaldybės atstovai ir kt.

Sveikinimo žodį taręs Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas pasidžiaugė, jog „geras ženklas, kad 2018 metus pradedame kartu“. Rajono vadovas pažadėjo, kad ir toliau, pagal turimas galimybes, stengsis padėti rajone dirbantiems verslininkams. Į susirinkusiuosius kreipęsis Seimo narys J. Varžgalys savivaldybei ir merui palinkėjo kuo greitesnio proveržio.

Konferencijoje metu buvo pristatyti penki pranešimai: „Politika ir verslas Ukmergės proveržiui“ (pranešėjas G. Surplys), „Geopolitinė aplinka verslui“ (pranešėjas V.Ušackas ), „Pasaulio ir Lietuvos ekonomikos perspektyva 2018 metais“ (pranešėjas G.Nausėda),“Viešojo ir privataus sektorių bendradarbiavimo galimybės“ (pranešėja N.Pažūsienė), „Kad Ukmergėje gyventi būtų geriau“ (pranešėjas įmonių grupės „Narbutas“ savininkas Petras Narbutas).

Renginio metu tradiciškai buvo apdovanoti geriausieji. Vilniaus PPAR Rūmų prezidentas S. Leonavičius ir viceprezidentas Romas Pivoras kartu su Seimo nariu J. Varžgaliu VPPAR Padėkos ženklą įteikė Ukmergės rajono savivaldybės merui R. Janickui ir Rūmų tarybos narei Aldonai Kabokienei, o „Darbo žvaigždės“ medalį - UAB „Ukmergės vandenys“ direktoriui Rimui Arlinskui.

Ukmergės rajono meras R. Janickas ir VPPAR Ukmergės filialo direktorius R. Baravykas nominaciją „Už verslo plėtrą 2017 metais“ įteikė UAB „Narbutas furniture company“. Per 2017 metus ši įmonė įsteigė 104 darbo vietas, į gamybą investavo 2 milijonus eurų, vidutinis dirbančiųjų darbo užmokestis kilo 18 procentų, atrastos naujos produkcijos eksporto rinkos – JAV ir Australijoje. Apdovanojimą atsiėmė P. Narbutas.

Nominacija „Už verslo plėtrą kaimo vietovėje 2017 metais“ įteikta UAB „Ukmergės melioracija“. Per 2017 metus įmonė dirbo pelningai, jos gamyba augo 32 procentais, darbo vietų skaičius išaugo 8 procentais. Apdovanojimą atsiėmė bendrovės valdybos pirmininkas Jonas Stakauskas.

Nominacija „Jaunas ir veržlus 2017 metais“ įteikta mažajai bendrijai (MB) „Roko virtuvė“. Ją atsiėmė maitinimo paslaugas teikiančios ir plečiančios MB steigėjas 18-metis Rokas Galvonas, sukūręs ir savo klientams siūlantis net tris skirtingas: restorano, išvažiuojamųjų pokylių ir kulinarinę virtuves. Jaunasis verslininkas sėkmingai dalyvauja įvairiuose konkursuose ne tik Lietuvoje, bet Rygoje, Briuselyje, taip pat stažavosi Italijoje.

Danieliaus Karalio nuotraukos

Parengta pagal Ukmergės rajono savivaldybės informaciją.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis