fbpx

Prisijungti

Naujienos

Turino mados savaitė: Enterprise Europe Network verslo kontaktų renginys Italijoje

 

2019 m. birželio 29 – liepos 1 d.  Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizavo Lietuvos įmonių dalyvavimą verslo kontaktų renginyje „Torino Fashion Match 2019“, skirtą mados sektoriui ir kuris vyko Turino mados savaitės metu.

Tarptautinio verslo kontaktų renginio tikslas – padėti Lietuvos ir užsienio įmonėms, dirbančioms mados ir tekstilės srityse, rasti naujų verslo partnerių ir aptarti potencialaus bendradarbiavimo galimybes.

Dalyvauti kontaktų renginyje užsiregistravo per 200 dalyvių iš 31 šalies, suderinta daugiau nei 600 susitikimų. 

Lietuvą atstovavo įmonės ir dizainerės iš Vilniaus ir Alytaus: UAB „Textera“ –  drabužių gamybos įmonė, teikianti kokybiškas mados, laisvalaikio ir sporto drabužių siuvimo paslaugas (http://www.textera.lt), „Kuz Design Agency“ (www.madebykuz.com),  dizainerė Simona Motejūnienė, kurianti „SI Case“ prekinio ženklo banguotų linijų rankų darbų odines rankines ir aksesuarus (https://www.facebook.com/pg/SIcasebags / http://www.banguota.lt) ir „Agnes Krasauskas“ (http://agneskrasauskas.eu/) prekinio ženklo kūrėja Agnė Krasauskaitė, kurianti batelius ir rankines ryškioms asmenybėms.

 

Lietuvos atstovės džiaugėsi šia Enterprise Europe Network teikiama galimybe užmegzti naujus kontaktus, pamatyti kolekcijas ir naujausias mados tendencijas, parodyti ir pristatyti save.

„Susitikimai buvo labai naudingi ir ateityje padės plėsti bei vystyti mano verslą. Puiku, jog organizuojami tokie renginiai, nes tokiu būdu daug paprasčiau susirasti verslo partnerius. O ir pats miestas žavus! Tad džiaugiuosi apsilankiusi”, - savo įspūdžiais dalinosi Agnė Krasauskaitė.

UAB „Textera“ jau anksčiau dalyvavo EEN kontaktų renginyje Amsterdame. Kaip pasakojo įmonės direktorė Ramunė Žemėnienė, „šį kartą jautėmės daug labiau pasitikintys savimi. Todėl ir susitikimai buvo daug produktyvesni. Šį kartą grįžtame namo ne tik su užduotimis, bet ir su kvietimais atvykti aplankyti dizainerius vietoje. Tikrai džiaugiamės, kad yra tokios verslo augimo galimybės.”

Kartu su Lietuvos atstovėmis į Turiną vyko ir Rūmų eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė, kuri taip pat turėjo keletą susitikimų su potencialiais partneriais ir atstovavo jaunąsias dizaineres, domėjosi organiškų audinių, odos ir aksesuarų tiekėjais bei butikais  Šveicarijoje, Italijoje ir Kanadoje bei galimybėmis juose pristatyti  Lietuvos dizainerių gaminius.

 

Enterprise Europe Network partneriams Italijoje organizuojant 4-ąjį verslo kontaktų renginį „Torino FashionMatch“, Vilniaus PPAR prisidėjo jį ko-organizuojant.

 

Apie renginius daugiau:

„Torino Fashion Match 2019“ – https://torino-fashionmatch-2019.b2match.io/

Turino mados savaitės tinklalapis – https://www.torinofashionweek.moda/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.