fbpx

Prisijungti

Naujienos

Tarp Vilniaus ir Kremenčiuko verslo – memorandumu sutvirtintas ryšys

2018 m. liepos 10 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad vakar Lietuvos sostinėje vykusiame Rūmų ir Kremenčiuko (Ukraina) miesto verslo delegacijos susitikime pasirašytas bendradarbiavimo memorandumas dar labiau sutvirtino Vilniaus ir Ukrainos miesto verslininkų ryšius.

Lietuvos ir Ukrainos verslininkų susitikime sveikinimo žodį ir padėką Lietuvai už visokeriopą pagalbą bei  Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmams už varų indėlį į abiejų šalių verslo bendradarbiavimo stiprinamą tarė Ukrainos Nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius J.E. ponas Volodymyr Yatsenkivskyi. Svečius sveikino iš Ukrainos trumpam grįžęs ir Rūmuose apslinkęs Lietuvos Įgaliotasis ministras Ukrainoje Gvidas Kerušauskas.

Siekdami stiprinti prekybinius ir ekonominius ryšius tarp Lietuvos ir Ukrainos, atsižvelgdami į tuos pačius tikslus siekiant skatinti prekybą ir pramonę, verslo bendruomenių interesų atstovavimą, poreikį gauti ir skleisti informaciją apie rinkų teikiamas galimybes, Rūmų prezidentas, Lietuvos – Ukrainos verslo Tarybos pirmininkas Sigitas Leonavičius ir Kremenčiuko miesto Tarybos Kremenčiuko tarptautiniu ryšių ir ekonominės plėtros centro „Kremenčiuk Invest“ direktorius pasirašė memorandumą, kuriuo susitarė palaikyti nuolatinius kontaktus ir dėti pastangas, kad būtų stiprinamas Lietuvos ir Ukrainos prekybinis – ekonominis ir techninis bendradarbiavimas, sutarta keistis informacija, susijusia su plėtros ir užsienio prekybos politikos įgyvendinimu. Vilniaus ir Kremenčiuko atstovai kartu rengs įvairias verslo misijas, keisis turima informacija apie muges, parodas, renginius, skatinančius prekybą, padės organizuoti įmonių pristatymus.

„Kremenčiuko verslininkai, miesto vadovai ir Ukrainos verslo bendruomenė jaučia nuolatinį Lietuvos verslininkų palaikymą ir interesą vystyti abipusiai naudingus santykius bei tą vertina. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, pasirašydami šį memorandumą, tampa vieningais vartais į Kremenčiuką tiek Rūmų nariams, tiek ir kitoms Lietuvos įmonėms“, - pažymi Rūmų Prezidentas S. Leonavičius.

Susitikime atvykusios Ukrainos įmonės pristatė savo produkciją, paslaugas, įmonių istoriją, vyko B2B kontaktai su Lietuvos verslu.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.