Prisijungti

Naujienos

Tarp naujų Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių –„Revolut“, VšĮ „Dress for success“ ir kitos žinomos kompanijos

2017 m. lapkričio 28 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad Rūmų Taryba nariais patvirtino 15 naujų įmonių. Vilniaus, Alytaus, Ukmergės regionuose aktyviai veikiančią verslo organizaciją papildė įmonės, veiklą vykdančios transporto, finansinių paslaugų, informacinių technologijų, maitinimo, nekilnojamojo turto, prekybos ir kituose sektoriuose. Iš viso šiandien Rūmai vienija jau 515 įmonių ir verslininkų iš įvairių Lietuvos miestų bei regionų. 

Rūmų nariais šiandien tapo UAB „Bioversija“,  VšĮ „Ralio ratai“, UAB „Neurotechnologijos“, MB „Ri Consulting“, UAB „Baltic Freight Services“, UAB „Revolut Technologies“, UAB „Lita Business“, UAB „Esima“, UAB „Verslo takas“, UAB „Baltoji Vokė“, UAB „Aletio“, UAB „Sagantas“, VšĮ „Dress For Success Vilnius – Lithuania“, UAB „Unique Software“, UAB „Korpo  Autocentras“, UAB „Paktekas“.   

„Skirtingų sektorių įmonių tapimas naujais Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais dar kartą parodo, kad šioje organizacijoje vietą randa įvairaus dydžio, įvairaus profilio verslo atstovai. Rūmų veiklą, jų teikiamas paslaugas, atstovavimą verslo interesams valstybiniu lygiu vertina ir naudą gauna tiek viešojo maitinimo, logistikos, finansines paslaugas teikiančios įmonės, tiek ir nevyriausybinės organizacijos“, - sako Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

„Lietuvos rinka mūsų kompanijai buvo ir yra viena pagrindinių tiek pagal vartotojų skaičių, tiek prekės ženklo žinomumo prasme, todėl tapimas Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais mums yra dar vienas svarbus žingsnis įsitvirtinant Lietuvoje ir plečiant savo tinklą. Kadangi siūlome paslaugas ne tik privatiems vartotojams, bet ir verslui, esame tikri, kad Rūmų nariai, siūlomos galimybės ir pajėgumai padės mums įgyvendinti „Revolut“ Baltijos regionui keliamą tikslą – nuo dabartinių 70 000 vartotojų per ateinančius metus išaugti iki 250 000“, - pažymi UAB ,,Revolut Technologies“ Baltijos regiono vadovas Andrius Bičeika.

Prekybos, pramonės ir amatų rūmai – viena seniausių pasaulyje veikiančių verslininkų organizacija, Lietuvoje skaičiuojanti daugiau nei 90 - metį. Rūmuose kasmet apsilanko 12-15 užsienio šalių delegacijų, kurioms vadovauja aukšti užsienio valstybių pareigūnai bei asocijuotų verslo struktūrų atstovai. Su jais susitinka šimtai mūsų šalies verslininkų.

Naujų eksporto rinkų ir verslo partnerių paieška tapo įprastine Rūmų veikla. Vien šiemet Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai priėmė Kolumbijos, Kuveito, Ekvadoro, Ukrainos, Vengrijos, Kinijos, Gvatemalos, Vokietijos, Etiopijos, Kanarų, Baltarusijos, Kazachstano, Moldovos, Hong Kongo verslo delegacijas, suorganizavo Lietuvos įmonių verslo misijas į Japoniją, Rumuniją, Ukrainą ir kitas pasaulio valstybes.

Praėjusią savaitę po Rumunijos garbės konsulato Lietuvoje ir Rūmų organizuoto Rumunijos - Lietuvos verslo  forumo kompanija „Green Group“ pranešė iš privačių fondų Lietuvoje investuojanti 10 mln. Eur., kurie skirti „GreenTech Baltic“ – naujai PET butelių perdirbimo gamyklai.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis