fbpx

Prisijungti

Naujienos

Tarp naujų Rūmų narių – nuo IT ekspertų iki gamintojų, teisinių paslaugų teikėjų ir viešbučių

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad vakar Rūmų Taryba naujais nariais patvirtino 18 įmonių. Vilniaus, Alytaus, Ukmergės regionuose aktyviai veikiančią verslo organizaciją papildė įmonės, teikiančios IT, teisines, verslo konsultacines ir kitas paslaugas, prekybos bendrovės, kredito įstaigos, maisto produktų gamintojai ir kitų sričių verslininkai.

Rūmų nariais tapo UAB „FOREX FAKTORIUS“, MB „VIZUALINIŲ SPRENDIMŲ SPEKTRAS“, UAB „DSP PLIUS“, UAB „BIOTECHNOLOGIJOS GRUPĖ“, UAB „IŠIEŠKOJIMŲ KONTORA“, ADVOKATŲ PROFESINĖ BENDRIJA „JURKONIS IR PARTNERIAI LINDEN“, VŠĮ „VILNIAUS ŠEIMOS PSICHOLOGIJOS CENTRAS“, UAB „ĮMOKA LENGVAI“, UAB „ENERGOLITAS“ , VŠĮ „GLOBALŪS PROJEKTAI“, MB „DIRBU SAUGIAI“, UAB „KAUNO VIEŠBUTIS“, UAB „ITREE LIETUVA“, UAB „DATAENGI“, UAB „PRIESKONIŲ AMBASADA“, UAB „BURITA“, ŪKININKĖ DIANA RUŠĖNAITĖ , UAB „PROSERVISAI“.

„Nuoseklus pastarųjų ketverių metų narių skaičiaus augimas, pasiekęs 30 proc., rodo, kad vis daugiau šalies įmonių vertina Rūmų veiklą ir nori joje dalyvauti. Rūmų tinklaveika, projektinė veikla, konsultacinės paslaugos, organizuojamos įvažiuojamosios ir išvažiuojamosios verslo misijos Rūmų nariams padeda rasti naujus verslo partnerius, didina narių kompetencijas ir padeda pristatyti Lietuvos įmones visam pasauliui“, - tik keletą Rūmų veiklos privalumų įvardija prezidentas Sigitas Leonavičius).

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai  - tai platus Lietuvos verslo atstovų tinklas ir bendruomenė, šiandien vienijanti daugiau nei pusę tūkstančio Lietuvos įmonių iš įvairių verslo sektorių. Rūmų misija – atstovauti verslo interesams valstybės ir regioninės valdžios institucijose, taip pat teikti verslo įmonėms vietines ir tarptautines paslaugas.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.