Prisijungti

Naujienos

Susitikimo su verslininkais metu – naujų ryšių užmezgimas, bendradarbiavimas, diskusijos ir pasiūlymai

2017 m. spalio 13 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų komanda vakar lankėsi Vilniaus rajono savivaldybėje, kur vykusio susitikimo su savivaldybės vadovais bei verslo atstovais metu  aptarė verslo plėtros, verslumo skatinimo, nedarbo lygio mažinimo, paramos smulkiajam ir vidutiniam verslui temas.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinio direktoriaus dr. Almanto Danilevičiaus teigimu, asocijuotų verslo struktūrų, savivaldybės vadovų susitikimai su verslo atstovais yra labai sveikintini ir naudingi. Rūmų generalinis direktorius supažindino atvykusius su Rūmų veikla, pagrindiniais tikslais bei priminė, kad Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai visada pasiruošę suteikti pagalbą siekiant stiprinti įmonių konkurencingumą bei gerinti verslo aplinką.

Verslumo skatinimas yra vienos iš prioritetinių Vilniaus rajono veiklos krypčių – tą pažymėjo ir Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, pasveikinusi atvykusius Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovus, rajone verslą plėtojančius verslininkus bei dar apie tai mąstančius rajono gyventojus, Tarybos narius bei Vilniaus rajono savivaldybės atstovus.

Verslo atstovai prisistatė vykdomą veiklą, papasakojo apie iškylančias problemas, pasidalijo patirtimi. Pranešimų metu netrūko diskusijų, klausimų, patarimų, pastabų bei pasiūlymų Savivaldybei. Verslininkai taip pat padėkojo už kvietimą dalyvauti susitikime, už nemažą pagalbą sprendžiant kelių ir gatvių asfaltavimo ir remonto problemas bei visada išsamius atsakymus į jiems rūpimus klausimus, suteikiamą pagalbą ir paaiškinimus teikiant paraiškas finansavimui gauti.

Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmai reguliariai rengia susitikimus su savivaldos vadovais bei regionų verslininkais, įsiklauso į jų problemas bei jas iškelia valdžios atstovams, ragindami kuo skubiau kartu ieškoti sprendimo būdų.

 

Parengta bendradarbiaujant su Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis