fbpx

Prisijungti

Naujienos

Susitikime su Finansų ministru – Rūmų Alytaus filialo nariai

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad šią savaitę Rūmų Alytaus filialo vadovė bei nariai dalyvavo susitikime su Finansų ministru Viliumi Šapoka.

Ministras susitikimus su savivaldybės, verslo ir bendruomenės atstovais pradėjo būtent nuo Alytaus.  2017 m. liepos 10 d. ministerijos vizito metu susitikimo dalyviai diskutavo apie Alytaus regioną, jo finansines ir verslo galimybes, bei kuo gali prisidėti valstybė ir savivaldybės prie palankesnių sąlygų verslui, ir prie investicijų į švietimą ieškant talentų, kurie vėliau kurs darbo vietas.

Susitikime dalyvavo   Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialo direktorė Lina Sosunovičienė bei rūmų nariai: AB mašinų gamykla „Astra“ valdybos pirmininkas Semionas Bondarevas, AB „Snaigė“ direktorius Kęstutis Urbanavičius bei kiti verslo atstovai.

Finansų ministras supažindino su vykdoma mokesčių pertvarka ir kovos su šešėliu priemonėmis.

„Į regionų vystymąsi galima žiūrėti labai skirtingai: per investicijas, aplinką, finansų valdymą, tačiau tai nėra vieninteliai dalykai, kurie yra svarbūs vystymuisi, bet kartu tai rimtas pagrindas. Visi mes norime, kad regionai vystytųsi tolygiau, kad žmonės matytų save Lietuvoje, norėtų čia auginti savo vaikus, bei norėtu čia sugrįžti. Todėl siekiame sukurti palankią aplinką visiems šalies gyventojams“, - teigė Finansų ministras Vilius Šapoka.

Verslininkų teigimu, įmonėms yapč svarbu ne tik mokesčių dydžiai, bet ir nuoseklumas bei stabilumas mokesčių politikoje.

 „Mokesčius mokėti lengva, tik mes norime žinoti, kad artimiausiu metu (bent jau tris metus) po pertvarkos pokyčių šioje srityje nebus. Verslas gali prisitaikyti prie daug ko, bet nori turėti galimybių dirbti kryptingai ir planuojant plėtrą“, – sakė verslininkė Ramunė Žemėnienė.

Apie pertvarkų sukeliamus papildomus kaštus, nekuriamą tiesioginę vertę ir dėl to mažesnį mūsų šalies lyginant su kitomis Europos sąjungos šalimis darbo našumą, diskutavo ir kiti verslo atstovai.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.