fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose – Ukrainos Luhansko srities vadovai

 

2018 m. kovo 16 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad bendradarbiaujant su Lietuvos ambasada Ukrainoje ir ambasadoriumi Mariumi Janukoniu kovo 21 d. Rūmuose organizuojamas susitikimas su Luhansko srities (Ukraina) administracijos vadovais.

Delegacija, vadovaujama Ukrainos Luhansko srities valstybinės administracijos vadovo, srities  karinės – civilinės administracijos viršininko Jurij Garbuz, atvyksta į Rūmus susitikti su Lietuvos verslo atstovais, pasidalinti naujienomis iš karo krizės paliesto Rytų Ukrainos regiono, supažindinti su jo šiandieniu gyvenimu, patiriamomis problemomis ir jų sprendimo būdais.

Šis susitikimas turėtų būti įdomus ir naudingas verslininkams, norintiems prisidėti prie Donbaso regiono atstatymo darbų, aptarti verslo ir vietos valdžios bendradarbiavimo galimybes. 

Anot Lietuvos ambasadoriaus Ukrainoje Mariaus Janukonio, ukrainiečiai yra suinteresuoti kuo greitesniu normalaus gyvenimo nuo krizės nukentėjusiame regione atkūrimu. Verslo bendradarbiavimas galėtų būti labai svarbus siekiant šiuo tikslo.

Svečius ypač domina bendradarbiavimas žemės ūkio srityje – produkcijos gamyba ir perdirbimas, kitos verslo bendradarbiavimo galimybės.

„Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmai aktyviai bendradarbiauja su Ukrainos verslininkų ir pramonininkų sąjunga, palaikome nuolatinį ryšį su jos vadovais, padedame šalių verslininkams rasti partnerius ir pradėti naujus verslus. Rūmai prisideda ir prie Lietuvos – Ukrainos kultūrinio – istorinio bendradarbiavimo, prisidedame prie Labdaros fondo „Kunigaikščių Ostrogiškių karūna“ veiklos,  todėl natūralu, kad norime prisidėti ir prie mums artimos valstybės sunkių problemų sprendimo“, - sako Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Lietuvos – Ukrainos tarybos prezidentas Sigitas Leonavičius, kviesdamas verslo bendruomenę išnaudoti progą iš pirmų lūpų sužinoti apie situaciją rytų Ukrainoje. 

Susitikime taip pat dalyvaus Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis, taip pat laukiama Ukrainos ambasadoriaus Lietuvoje Volodymyro Jacenkivskio.

Renginį organizuoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network), bendradarbiaudamas su Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje.  

Susitikimas vyks Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Kosciuškos g. 30, Vilnius) š.m. kovo 21 d., trečiadienį, 18.00 val.

 

Preliminarią renginio programą bei atvykstančių svečių sąrašą rasite čia.

 

Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Iškilus klausimams maloniai prašome kreiptis el. paštu: zilvinas.abaravicius@cci.lt.

Telefonas pasiteirauti – 8~61638619.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.