Prisijungti

Naujienos

Susitikimas su kompanijos „Forrester Research“ atstovais

 

Kviečiame į susitikimą su kompanijos „Forrester Research“ atstovais – viceprezidentu, atsakingu už tarptautinę plėtrą,  p. Mathieu Beaumont ir Rytų Europos regiono vadovu p. Sergei Makedonski.

„Forrester Research“ yra viena įtakingiausių tyrimų ir konsultacijų bendrovių pasaulyje. Kompanija bendradarbiauja su verslo ir technologijų lyderiais, padeda kurti augimo ir plėtros strategijas. Bendrovės įžvalgos grindžiamos atliekamomis daugiau nei 675 tūkst. viso vartotojų ir verslo lyderių apklausų rezultatais, griežtomis ir objektyviomis metodologijomis bei inovatyviausių klientų ir partnerių patirtimi. Kompanija siekia savo klientų mąstymą pakeisti taip, kad šie imtųsi teigiamų pokyčių savo organizacijose įgyvendinimo.

„Forrester Research“ vizito Lietuvoje tikslas – aptarti galimą bendradarbiavimą su Lietuvos įmonėmis, kurios siekia rasti atsakymus į sėkmingos raidos klausimus ir iššūkius 4-osios pramonės revoliucijos akivaizdoje.

Daugiau informacijos apie kompaniją „Forrester Research“ rasite čia.

Susitikimas vyks š.m. balandžio 5 d., ketvirtadienį, 16 val, VPPAR salėje (T. Kosciuškos g. 30, Vilnius).

Dalyvavimas susitikime nemokamas. Darbo kalba – anglų.

Dėl registracijos ir platesnės informacijos kreiptis į VPPAR Eksporto plėtros vadovą Žilviną Abaravičių, el.p. zilvinas.abaravicius@cci.lt, tel. 8~61638619.

Maloniai kviečiame!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis