fbpx

Prisijungti

Naujienos

Šri Lanka iš arčiau

Ketvirtadienio rytą nemažas būrys verslininkų, besidominančių Šri Lanka, rinkosi į verslo pusryčius „Pažinkime Šri Lanką“, kuriuos surengė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Šri Lankos Respublikos ambasada Švedijoje. Ši ambasada akredituota Lietuvai, Latvijai, Švedijai Estijai ir Danijai. Į Vilnių atvyko ambasados pirmoji sekretorė Thavishya Mullegamgoda, kuri  susirinkusiems išsamiai pristatė šalies ekonominę situaciją, pagrindinius sektorius. Renginio metu taip pat buvo parodyti filmai apie turizmo sektorių, investicijų galimybes, surengta tradicinių prekių mini ekspozicija. Ambasados atstovė pažymėjo, kad ekonominiai ryšiai tarp Lietuvos ir Šri Lankos nėra intensyvūs, Lietuvos importas iš Šri Lankos 2016 m. sudarė 4,06 mln. dolerių (pagrindinės prekės - arbata, kokosas, prieskoniai, gumos gaminiai),  eksportas - 1,59 mln. dolerių (trąšos , šaldyta žuvis). Auga turizmo paslaugų apimtys.

Verslo pusryčiuose dalyvavęs Šri Lankos Garbės konsulas Lietuvoje Elijus Burgis pažymėjo, kad nors Lietuvą ir Šri Lanką skiria didelis atstumas, tačiau galima rasti daug bendro.  Jis kvietė verslininkus pasirinkti atostogoms būtent šią šalį.  Savo patirtimi su renginio dalyviais pasidalino UAB „Gemaga“ direktorius Gediminas Stanevičius, kuris jau beveik dvidešimt metų dirba su arbatos eksportuotojais.

Susirinkusieji  galėjo ne tik daugiau sužintoti apie šią egzotinę šalį, bet ir paskanauti įvairių rūšių Ceilono arbatos.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.