fbpx

Prisijungti

Naujienos

Seminaras. Klientų valdymo sistemos nauda: ką turėtumėte žinoti apie CRM naudojimą Jūsų įmonėje?

Rūmai kartu su Rūmų nariu – kompanija UAB DINETA organizuoja nemokamą seminarą.
Kai klientų skaičius ir pardavimai ne tokie, kokių tikitės ir ieškote galimybių jiems padidinti bei pagerinti, kur ieškoti priežasčių ir sprendimų? Kviečiame į seminarą, kurio metu paprastai ir aiškiai pristatysime CRM bei jo funkcionalumus, galimus sprendimus, pritaikomus jūsų įmonėje. Kaip padidinti pardavimus naudojant klientų valdymo sistemą (CRM)? Ką verta žinoti prieš pasirenkant CRM sistemą? Kokie yra šio verslo procesus gerinančio įrankio privalumai ir minusai? Konkretūs klausimai ir įmonių sėkmės istorijos bus aptarti seminare bei mielai atsakysime į visus Jūsų seminaro metu užduodamus klausimus.

Pranešėjas: Vytenis Dapkevičius – įmonės UAB “Mokas iT” direktorius, kurie specializuojasi bei diegia CRM sprendimus įmonėms Lietuvoje bei užsienyje.
Skirta: Įmonių vadovams, pardavimo vadovams, marketingo vadovams

Kaina: Nemokamas 

Data Vilniuje: 2018 m. birželio 5 d., 14 val. (Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai; T. Kosciuškos g. 30, Vilnius). Registracija vyksta iki birželio 1 d.

Kviečiame dalyvauti seminare, norinčius susipažinti, paklausti ir išgirsti realias CRM panaudojimo galimybes įmonėse. Apie viską atvirai, aiškiai ir paprastai. Rekomenduokite ir savo draugams! Laukiame Jūsų visų!

Iškilus bet kokiems klausimams prašome kreiptis į Gintarę Povilonę, Vilniaus PPAR Verslo ir strateginės plėtros skyriaus vadovę: gintare.povilone@cci.lt arba tel. +370 687 50025

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.