fbpx

Prisijungti

Naujienos

Sėkmingai tęsiamas projektas „Mados ir dizaino klasterio eksporto plėtra“

 

Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad praėjusį penktadienį 6 rūmų nariai dalyvavo strateginėje mados ir dizaino klasterio sesijoje, kuri buvo organizuojama, vykdant projektą Nr. 03.2.1-LVPA-K-807-01-0010 „Mados ir dizaino klasterio eksporto plėtra“.

Ši strateginė sesija buvo skirta tolimesniems klasterio veiklos tikslams ir valdymo modeliui išgryninti. Projektas „Mados ir dizaino klasterio eksporto plėtra" – Rūmų vykdomas projektas pagal priemonę „Verslo klasteris LT“, kuriame dalyvauja 9 įmonės (1 Latvijos įmonė), 7 Rūmų narės.

Projekto tikslas – pagalba Lietuvoje ir Latvijoje veikiančioms įmonėms, kurios planuoja eksportuoti ar padidinti eksporto apimtis į konkrečias rinkas, rasti naujų eksporto rinkų klasterio nariams, taip pat padidinti bendras įmonių apyvartas, siekti bendros klasteriui priklausančių įmonių gerovės.

Rūmai pastaruosius dvejus metus vykdė 4 nacionalinius ir 6 tarptautinius projektus, kurių bendras biudžetas - daugiau nei 2 mln. €, o skiriamas finansavimas siekė 1,4 mln. €. Projektuose dalyvavo per 150 Rūmų narių.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.