fbpx

Prisijungti

Naujienos

Sėkmingai tęsiamas projektas „Mados ir dizaino klasterio eksporto plėtra“

 

Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad praėjusį penktadienį 6 rūmų nariai dalyvavo strateginėje mados ir dizaino klasterio sesijoje, kuri buvo organizuojama, vykdant projektą Nr. 03.2.1-LVPA-K-807-01-0010 „Mados ir dizaino klasterio eksporto plėtra“.

Ši strateginė sesija buvo skirta tolimesniems klasterio veiklos tikslams ir valdymo modeliui išgryninti. Projektas „Mados ir dizaino klasterio eksporto plėtra" – Rūmų vykdomas projektas pagal priemonę „Verslo klasteris LT“, kuriame dalyvauja 9 įmonės (1 Latvijos įmonė), 7 Rūmų narės.

Projekto tikslas – pagalba Lietuvoje ir Latvijoje veikiančioms įmonėms, kurios planuoja eksportuoti ar padidinti eksporto apimtis į konkrečias rinkas, rasti naujų eksporto rinkų klasterio nariams, taip pat padidinti bendras įmonių apyvartas, siekti bendros klasteriui priklausančių įmonių gerovės.

Rūmai pastaruosius dvejus metus vykdė 4 nacionalinius ir 6 tarptautinius projektus, kurių bendras biudžetas - daugiau nei 2 mln. €, o skiriamas finansavimas siekė 1,4 mln. €. Projektuose dalyvavo per 150 Rūmų narių.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis