fbpx

Prisijungti

Naujienos

„Sėkmės identitetas: aktyvi moterų veikla“

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklo vadovė Jurga Rimkė ir tinklo narė UAB „DSP Plius“  direktorė Irma Spudienė  lapkričio 21d. dalyvavo Lietuvos Respublikos Seime vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Sėkmės identitetas: aktyvi moterų veikla“.

Renginys organizuotas kartu su Norvegijos Karalystės ambasada ir Norvegijos - Lietuvos prekybos rūmais.

Kviestiniai svečiai iš Lietuvos ir Norvegijos kalbėjo apie iššūkius ir galimybes moterims Lietuvos ir Norvegijos politikoje, moterų lyderystę versle, lyčių lygybę moksle ir akademiniame pasaulyje.

„Įspūdis po renginio neblogas, bet vien auditorijos  vaizdas (ne viena dešimtis moterų ir vos keli vyrai) rodo, kad diskusijose apie lyčių lygybę moksle, versle, politikoje vis dar trūksta antrosios visuomenės pusės. Patiko Norvegijos atstovų komunikuotas požiūris, kad siekiant tvarių pokyčių, reikia kelti realius ir praktiškai įgyvendinamus tikslus ir tai daryti sistemiškai, pradedant nuo vaikų darželio. Forsuoti pokyčiai kelia pasipriešinimą ir dažnai būna tik „popieriniai“, - įspūdžiais iš konferencijos dalijasi J. Rimkė.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai primena, kad Verslo moterų tinklas (toliau – VVMT) – tai Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų (toliau vadinama – Rūmai) verslo moterų klubas, vienijantis Rūmų narių verslo savininkes ar aukščiausio lygio vadoves. VVMT skatina moterų verslumą, teikia savitarpio pagalbą bei siekia lygių galimybių principo užtikrinimo versle. Rūmų Verslo moterų tinklas rengia bendrus verslininkių projektus, informacijos, patirties dalijimąsi tarp verslininkų, teikia pasiūlymus dėl įstatymų bei kitų teisės aktų, siekiant stiprinti verslininkių moterų balsą ir įtaką.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.