Prisijungti

Naujienos

Rūmuose vyko naujų narių diena „Rūmai ir nariai – partneriai ir bendraminčiai“

Šios savaitės pradžioje Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (toliau – Rūmai) naujiems savo nariams surengė tradiciniu tapusį pažintinį renginį  „Rūmai ir nariai –  partneriai ir bendraminčiai“. Tai – jau ketvirtasis naujiems nariams skirtas renginys šiemet, kuris pirmą kartą organizuotas naujoje Rūmų būstinėje, adresu Kosciuškos g. 30.

Renginyje dalyvavo advokatė Milda Šmitaitė, kompanijų Animatrix, Ekloga, Keigra, Krabas ir Co., Nevelmė, Inkamus, SPA Birštonas, Gjensidige, Elmo technologijos, Všį Alytaus verslo konsultacinis centras, Lietuvos statybos inžinierių sąjungos, Avocad advokatų profesinės bendrijos vadovai ir atstovai.

Renginio metu sveikinimo žodį tarė Rūmų gen. Direktorius Almantas Danilevičius, pasveikino naujai prisijungusius narius, įteikė naujo nario pažymėjimus. Taip pat Narystės plėtros vadovas Simonas Aleksandravičius pristatė teikiamas Rūmų paslaugas, veiklas, narystės privalumus bei galimybes gauti naudas iš narystės Rūmuose. Skyrių vadovai ir darbuotojai pristatė savo vykdomas veiklas, pagrindinius projektus, galimybes auginti verslą kartu su Rūmų teikiamomis paslaugomis ar valdomais tarptautiniais projektais.

Po Rūmų prisistatymo kiekvienas naujas narys trumpai pristatė savo veiklą: teikiamas paslaugas ar parduodamus produktus, verslo pradžios istoriją, privalumus ir išskirtinumus. Renginio metu buvo vedama diskusija, kuo Rūmai gali prisidėti prie naujai prisijungusių narių problemų sprendimo, stengiamasi išgirsti kiekvieno naujo nario lūkesčius bei tikslus, kokių vedinas jis nusprendė prisijungti prie Rūmų.

Naujų narių diena Rūmuose  organizuojama nuolat. Pirmiausia, tai yra vienas pirmųjų Rūmų – narių kontaktų, kur aptariami narių lūkesčiai ir tikslai. Pirma gilesnė organizacijos ir jos narių pažintis. Šis renginys – puiki proga užmegzti naujus kontaktus, galimybė pristatyti savo verslą ir rasti kontaktų (klientų) verslo plėtrai.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis