fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose – naudinga informacinė popietė mados ir gyvenimo būdo industrijų įmonėms

 

2018 m. rugsėjo 26 d., Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko WORTH projekto pristatymas ir konsultacijos su WORTH projekto ekspertais iš Ispanijos.

Renginyje dalyvavo 20 mados ir gyvenimo būdo industrijose  veikiančių įmonių atstovai, tarp jų ir Rūmų nariai – įmonės VšĮ „Audimo manufaktūra“, MB „Egiedra“, MB „Liepos sprendimai“.

WORTH partnerystės projekto ekspertas Zicri A. Montiel pristatė WORTH projektą ir paraiškos teikimo procedūrą. Vyko tiesioginės transliacijos su praėjusių metų WORTH partnerystės projekto konkurso nugalėtojais, kurie kalbėjo apie savo projektus ir dalinosi patirtimi.

Taip pat nuotoliniu būdu vyko tiesioginė David Parrish transliacija apie verslumą kūrybos versle. David Parrish yra tarptautinių kūrybinių industrijų lektorius, konsultantas, treneris ir leidinių bei knygų autorius, kurie buvo išversti į kelias kalbas, įskaitant ir lietuvių kalbą. Davido Parrisho e-knygą „Marškinėliai ir kostiumai: kūrybinio verslo vadovas” galite atsisiųsti tinklalapyje: https://www.davidparrish.com/books/t-shirts-suits/free-ebook/ .

WORTH projekto ekspertas Lucas Frochoso pristatė darbo erdvės raidą ir potencialias idėjas baldų pramonės įmonėms, kurios galėtų būti tinkamos WORTH projektui.

Po projekto pristatymo vyko individualios konsultacijos su WORTH partnerystės programos ekspertais, kurių metu įmonės konsultavosi dėl tinkamumo kriterijų, paraiškos teikimo procedūrų, projektų koncepcijos bei tarptautinių partnerių paieškos WORTH projektui.

WORTH partnerystės projektas yra skirtas remti novatoriškas idėjas mados ir gyvenimo būdo industrijose (įskaitant tekstilę, avalynę, odos ir kailių gaminius, baldus ir namų dekoro detales, papuošalus ir aksesuarus), sukurti ir skatinti tarptautinį bendradarbiavimą tarp dizainerių, gamybos ir technologijų įmonių, norinčių kurti inovatyvius produktus. Plačiau: https://www.worthproject.eu/participate/.

WORTH projektas finansuojamas iš Europos Komisijos COSME programos, todėl konkursą laimėjusios paraiškos gaus finansavimą, mokymus, ryšių plėtojimo galimybes ir tarptautinį gaminio demonstravimą. Paraiškas iki š. m. spalio 24 d. galima teikti WORTH projekto  tinklalapyje: https://www.worthproject.eu/register/

Renginį organizavo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network) kartu su Lietuvos dizaino forumu.

 

Renginio pranešimai:

Zicri A. Montiel, WORTH Partnership Project

„WORTH programos ir kvietimo pristatymas“

 

Lucas Frochoso, WORTH Partnership Project

„Darbo erdvės: požiūris dizaineriams“

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.