fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose lankėsi verslininkų delegacija iš Kaliningrado

2017 m. lapkričio 30 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Vilniaus PPAR), bendradarbiaudami su Kaliningrado prekybos ir pramonės rūmais (Rusija), š. m. lapkričio 28 d. suorganizavo Lietuvos įmonių atstovų susitikimus su Rusijos verslininkais.

Iš Kaliningrado atvyko 5 įmonių vadovai ir atstovai, kurie Lietuvoje tikisi atrasti partnerių savo verslui. Lietuvą atstovavo 7 įmonės: UAB Inkamus, UAB Baltų pirkliai, MB Ekogama, UAB SAKRET LT, UAB Gamybos valdymas, UAB 1-asis vertimų biuras, UAB Rutenija.

Susitikime taip pat dalyvavo Rusijos prekybos atstovybės  Lietuvoje darbuotojai: konsultantas Mikhail Tkachenko ir ekonomistas Nikita Dmitriev.

Sveikindamas Lietuvos ir Rusijos įmones Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius linkėjo sėkmingo ir efektyvaus bendradarbiavimo, taip pat išreiškė viltį, kad tokių bendradarbiavimo renginių kartu su Kaliningrado prekybos ir pramonės rūmais bus suorganizuota ir daugiau.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir kitoms Lietuvos įmonėms gali padėti užmegzti kontaktus su Rūmuose buvusių kompanijų atstovais:

Laivų statykla «Ушаковские Верфи» Lietuvoje ieško užsakovų; domina pakrantės zonos, įlankos, upės; nardymo ir vandens turizmo įmonės; keleivių gabenimo turizmo įmonės; hidrografiniai, geologiniai, ekologiniai tyrimai.         

Konditerijos gaminius ruošianti ИП Круглова ieško verslo partnerių, nori užmegzti kontaktus, sudaryti eksporto sutartį dėl ООО «Ударница» produktų tiekimo į Lietuvą.

Baldus ir verslo reikmenis iš medžio ir gintaro gaminanti įmonė «Емельянов и сыновья», kurios produkcija  yra atstovaujama Europos šalyse, JAV, Artimųjų Rytų rinkoje, ieško partnerių.

Vienas moderniausių Rusijos plytų fabrikų «Пятый элемент», veikiantis nuo 2010 m., ieško partnerių. Į šios gamyklos liniją įeina daugiau nei 20 rūšių keramikos gaminių. Produktai gaminami pagal Europos standartus. Gamykla įsikūrusi prie Lietuvos Respublikos sienos, o tai leidžia iki minimumo sumažinti logistikos išlaidas. Produktai yra sertifikuoti ES.

Cinkuoto valcuoto plieno dažymu užsiimanti ООО «БСК Сталь» ieško potencialių pirkėjų, kontaktų, siekiant reklamuoti ООО «БСК Сталь» produktus rinkoje. Įmonė turi kvalifikuotus darbuotojus, dirbančius su aukštųjų technologijų įranga. Įmonės gamybos pajėgumai leidžia pagaminti iki 150 tūkstančių tonų produkcijos per metus.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.