Prisijungti

Naujienos

Rūmuose – išskirtinė verslo delegacija iš Peru

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad š. m. spalio 8 d. Rūmuose lankysis Peru delegacija. Pietų Amerikos svečių vizitas Lietuvoje – išskirtinis. Tai – pirmasis tokio pobūdžio Peru verslininkų bei diplomatų apsilankymas Baltijos šalyse. Susitikimo metu bus pasirašytas susitarimo memorandumas tarp Vilniaus Rūmų ir Peru – Baltijos šalių prekybos Rūmų.

Į Lietuvą atvykstančios Peru įmonės veikia šiuose sektoriuose: IT, medicina ir farmacija, maisto pramonė (sėklos, kava) ir kiti. Pilną renginio dalyvių sąrašą bei programą paskelbsime netrukus.

Renginį organizuoja Vilniaus Rūmuose veikiantis Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network), bendradarbiaujant su Peru užsienio reikalų ministerija, Peru ambasada Helsinkyje ir Peru garbės konsule Zane Verovkina Baltijos šalims Latvijoje.

Susitikimas su Peru verslo delegacija vyks Vilniaus Rūmų patalpose, T. Kosciuškos g. 30, Vilnius.

Renginys nemokamas, tačiau registracija į renginį būtina. Vietų skaičius ribotas.

Norėdami užsiregistruoti į renginį tą padaryti galėsite jau netrukus.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia dalyvauti ir savo narius, ir kitas šalies įmones. Visą papildomą informaciją Jums mielai suteiks Tarptautinių ryšių skyriaus vadybininkė Eglė Tarvydaitė e. paštu egle.tarvydaite@cci.lt arba telefonu +370 (682) 17058.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis