fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose – diskusija ir seminaras apie laisvosios prekybos sutarčių naudą

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis „Enterprise Europe Network“ kartu su užsienio partneriais ir bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija vakar organizavo nemokamą seminarą – diskusiją verslui apie laisvosios prekybos sutartis ir galimybes Japonijos rinkoje.

Sveikinimo žodžius seminare tarė Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos viceministras Albinas Zananavičius, nepaprastasis ir įgaliotasis Japonijos ambasadorius Lietuvoje J. E. Shiro Yamasaki bei Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentė Laura Kovaliovaitė.

Stokholmo Enterprise Europe Network biuro vadovė Theresa Ryberg M. F. seminare pristatė laisvosios prekybos sutartis ir jų teikiamas naudą įmonėms.

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių ir ekonominio saugumo politikos departamento direktorė Lina Viltrakienė supažindino dalyvius su š. m. vasario 1 d. įsigaliojusiu Europos Sąjungos (ES) ir Japonijos ekonominės partnerystės susitarimu.

Praktinių dirbtuvių metu įmonės ACCESS CULTURE steigėja ir vadovė, tarpkultūrinės komunikacijos ir marketingo konsultantė, projektų vadovė ir ugdomojo vadovavimo sertifikuota specialistė Angela Kessel renginio dalyvius mokė pagrindinių dalykų, kurie padės tinkamai pasiruošti ir sėkmingai plėtoti bendradarbiavimą su Japonijos verslininkais. Enterprise Europe Network ekspertė Eiviltė Kandratavičiūtė supažindino su ES – Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centro veikla bei teikiama pagalba ES įmonėms, ketinančioms pradėti arba plėtoti veiklą Japonijoje.

Seminare dalyvavo 48 Lietuvos įmonių ir organizacijų atstovai, tarp jų ir Rūmų nariai – įmonės: UAB "Apiproduktai", UAB "Comfort Heat", Dainiaus Šerkšno bitynas "Šerkšno medus"; UAB "Dehidra", UAB "Geld Baltic", Algirdas Kuliešius; MB "Kokybės klubas", UAB "Prieskonių ambasada", MB "RI Consulting", MB "Rinkos studija", UAB "Vis Aqua", UAB "Proma", UAB "Baltic ILP".

Dalinamės seminaro pranešimais:

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.