Prisijungti

Naujienos

Rūmų verslo klubas – apie globalius iššūkius Lietuvai bei verslui su p. Nerijumi Mačiuliu

 

Lygiai prieš dešimtmetį pradėjo trauktis Lietuvos BVP. Iš pradžių tai kvepėjo tik lengvu nuosmukiu, bet įsisiūbavusi pasaulinė finansų krizė sukėlė didžiausią ekonominį šoką po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo – per pirmąjį 2009-ųjų pusmetį šalies ekonomika susitraukė beveik šeštadaliu. Kokia Lietuvos ekonomikos sveikata prabėgus dešimčiai metų, ir ar gali toks scenarijus pasikartoti šiandien?

 

Kur ir kodėl gali prasidėti kita krizė, ir ar Lietuva pasiruošusi galimiems iššūkiams – Rūmų nariams ir partneriams pasakos ypatingas šio Verslo klubo svečias – banko „Swedbank“ Lietuvoje vyriausiasis ekonomistas, „Swedbank“ Baltijos šalių makroekonomikos tyrimų vadovas ir visos banko grupės vyriausiojo ekonomisto pavaduotojas Nerijus Mačiulis.

 

Advokatas Egidijus Langys, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos narys, Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD partneris aptars bendrovės vadovo ir akcininko atsakomybės aspektus, siekiant išvengti konfliktų bei bendrovės veiklos stagnacijos.

Įmonės veikloje bendrovės vadovas ir akcininkai atlieka skirtingas funkcijas. Jų priimami sprendimai gali turėti reikšmingos įtakos bendrovės veiklai, lemti ne tik pelno siekimą, bet ir (ne)sąmoningą žalos padarymą bendrovei ir/arba akcininkams.

Renatas Dūdys, CORPORATE SECURITUS direktorius trumpai apžvelgs pasaulinę praktiką skaidriam ir etiškam verslo organizacijos veikimui užtikrinti. Pristatys, kokias vadybines galimybes ir kokius įrankius gali sukonstruoti ar pasitelkti šiuolaikinis verslas, siekdamas veikti skaidriai ir etiškai.

 

Kviečiame Rūmų narius aktyviai dalyvauti patiems ir pakviesti prisijungti ne Rūmų narius, kurie norėtų susipažinti su mūsų visų verslo bei mokslo bendruomene.

 

Programa:

  1. Kur ir kodėl gali prasidėti kita krizė, ir ar Lietuva pasiruošusi galimiems iššūkiams? (N. Mačiulis);
  2. Kontaktų šaltinis (Rūmų narių, jų produkcijos, paslaugų blic pristatymas – iki 3 minučių);  
  3. Bendrovės vadovo ir akcininko atsakomybės aspektai (E. Langys);
  4. Kaip veikti skaidriai ir etiškai? (R. Dūdys).

 

Renginio data: 2018 09 27

Renginio laikas: 15.30 val.

Renginio vieta: Kosciuškos g.  30, Vilnius.

Renginio kaina: 20 € (Atsivedusiems kolegą/ę ne iš savo įmonės, kaina abiem – 30 €)

 

Visą papildomą informaciją dėl renginio ir Jūsų galimo produkcijos pristatymo mielai suteiks Verslo klientų vadovė Gintarė Povilonė tel.: +370 687 50025, e. paštas: gintare.povilone@cci.lt .

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis