fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų Ukmergės filiale – diskusija su Ūkio ministru

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Ukmergės filiale  praėjusią savaitę įvyko tradicinė Rūmų nario diena, kurioje dalyvavo ir LR Ūkio ministras  Virginijus  Sinkevičius  su patarėju Egidijumi Jurgelioniu.

Per 30 dalyvių sutraukusioje diskusijoje tai pat dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Juozas Varžgalys, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius, savivaldą atstovavo savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas.

Susitikimo metu Rūmų nariai su svečiais diskutavo apie MMA didinimą, darbo rinkos situaciją (emigraciją, imigraciją – darbo jėgos įvežimo iš trečiųjų šalių sąlygas), apie tiesioginę ES Struktūrinių fondų paramą verslui.

Rūmų gen. direktorius dr. A. Danilevičius pristatė naujai įstaigą Rūmuose Verslo kompetencijų ir paslaugų centrą, naujus paslaugų planus, didinsiančius organizacijos nariams kuriamą pridėtinę vertę.

„Aktyvus valdžios ir verslo dialogas bei bendradarbiavimas yra būtina sąlyga ekonomikai augti. O Rūmai yra tiltas, jungiantis verslą ir sprendimų priėmėjus. Ir džiugu, kad prie to aktyviai prisideda Rūmų Ukmergės filialas, jo direktorius R. Baravykas, organizuodamas tokius susitikimus“, - pažymi A. Danilevičius.  

Diskusijoje dėl socialinės politikos, regionų ekonomikos skatinimo, Vyriausybės planų dėl didžiųjų prekybos centrų daug klausimų kėlė aktyvūs Rūmų Ukmergės filialo nariai – verslo kompanijų vadovai. Aktyviai diskutavo Ukmergės vartotojų kooperatyvo direktorė Angelė Andrikonienė, UAB „Roris ir ko“ vadovas Romas Pivoras, įmonės "Statybos montavimo darbai" vadovas Valdas Petronis bei kiti Rūmų bendruomenės nariai.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.