fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų prezidento S. Leonavičiaus vadovaujama Lietuvos delegacija dalyvavo verslo forume Kremenčiuke (Ukraina)

 

2018 m. gegužės 10 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento Sigito Leonavičiaus ir Lietuvos – Ukrainos verslo tarybos pirmininko Sigito Leonavičiaus vadovaujama Lietuvos delegacija dalyvavo tarptautiniame verslo forume Kremenčuko mieste, Ukrainoje.

Forume dalyvavo verslo delegacijos iš Ukrainos, Lietuvos, Lenkijos, Bulgarijos ir Kanados. Pagrindinės forume nagrinėjamos temos: eksporto plėtros galimybės, efektyvios energetikos technologijos ir aplinkosauga, laisvųjų ekonominių zonų veikla bei tarptautinių komercinių ginčų sprendimas.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas, kartu su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Ukrainoje Mariumi Janukoniu, aptarė bendradarbiavimo galimybes su Poltavos srities gubernatoriumi Valerijumi Golovko bei Kremenčiuko miesto meru Vitalijumi Maleckiu. Srities ir miesto vadovai akcentavo investicijų ir Lietuvos į Ukrainą pritraukimo svarbą, taip pat naujų technologijų, kurios leistų efektyviai naudoti lėšas aplinkosaugos, energetikos sektoriuose, pritaikymo svarbą. Čia ypatingai svarbi ir naudinga Lietuvos įmonių sukaupta patirtis tiek technologijų, tiek projektų finansavimo ir įgyvendinimo srityse.  

Forumo plenarinės sesijos metu S. Leonavičius pristatė Klaipėdos Laisvąją ekonominę zoną, investicijų joje galimybes bei teikiamas paslaugas investuotojams. S.Leonavičius su forumo dalyviais taip pat pasidalino įžvalgomis apie Lietuvos – Ukrainos verslo tarybos veiklą, abiejų šalių ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo galimybes.

Įvertinant indėlį į Lietuvos – Ukrainos ekonominių ryšių plėtrą, forumo metu S. Leonavičiui, ambasadoriui Mariui Janukoniui ir ambasados ministrui – patarėjui Gvidui Kerušauskui buvo įteikti aukščiausi Poltavos srities apdovanojimai.

Lietuvos – Ukrainos verslo taryba ketina stiprinti bendradarbiavimą su Poltavos sritimi ir kitais Ukrainos regionais.

Kviečiame verslininkus ir įmones, norinčius pradėti bendradarbiauti su Ukraina, kreiptis į VPPAR Eksporto plėtros vadovą Žilviną Abaravičių el.paštu: zilvinas.abaravicius@cci.lt arba telefonu: +370 616 38 619.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.