fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų pažintis su Argentinos Ambasadore

 

Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Argentinos Ambasadorė p. Ana Maria Ramirez, kuri pirmojo  vizito Lietuvoje metu Rūmuose susitiko su Rūmų Viceprezidente p. Laura Kovaliovaite, Rūmų gen. direktoriumi dr. Almantu Danilevičiumi ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadove Audrone Masandukaite. Pagrindinis Ambasadorės vizito tikslas – susipažinti su Rūmais, verslo bendradarbiavimo galimybėmis ir perspektyvomis.

A. Danilevičius Ambasadorę supažindino su Lietuvos Rūmų sistema, teikiamomis paslaugomis, tarptautinėmis veiklomis. Gen. direktorius pažymėjo, kad 2018 m. vasarą pasirašyta Argentinos – Lietuvos bendradarbiavimo sutartis atveria naujas galimybes abiejų šalių verslui plėsti bendradarbiavimą, juo labiau, kad Argentina yra Lietuvos pagrindinė prekybos partnerė Lotynų Amerikoje.

Argentinos Ambasadorė pažymėjo, kad Argentinai labai svarbus Lietuvos gerosios verslo praktikos perėmimas, ir čia jų šalis tikrai nemažai galėtų pasimokyti. Pastaruoju laikotarpiu Argentinos politinė ir ekonominė situacija stabilizavosi ir šalis atveria galimybes naujomis užsienio investicijoms. Ambasadorės manymu, svarbiausios dominančios sritys Lietuvoje būtų energetika, infrastruktūra ir logistika.

Laura Kovaliovaitė domėjosi verslo moterų organizacijomis Argentinoje, sutarė su p. Ambasadore pasidalinti kontaktais ir toliau palaikyti bendradarbiavimo ryšį.

Danilevičius pasiūlė p. Ambasadorei apsvarstyti galimybę pakviesti Argentinos verslo atstovus į Lietuvą, o Rūmai galėtų suorganizuoti verslo susitikimus, padėti Argentinos įmonėms užmegzti naujų kontaktų. Jau gegužę Argentinos vynininkų delegacija atvyksta į Europą, tad p. Danilevičius pakvietė juos apsilankyti ir Lietuvoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.