fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų pagalba Lietuvos mados ir tekstilės sektorių įmonėms atveriant tarptautines rinkas

Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bei Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA), siekdami paskatinti Lietuvos įmonių – ypač mažų ir vidutinių – aktyvesnį bendradarbiavimą tarptautiniu mastu, š. m. spalio 19-20 d. Vilniuje organizavo nemokamą seminarą „Aprangos ir tekstilės verslas: kaip patekti į užsienio rinkas“ ir verslo kontaktų renginį tarptautinės parodos BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS metu.

Daugiau nei 70 susirinkusių į seminarą Lietuvos mados ir tekstilės sektorių atstovų, ieškančių galimybių patekti į užsienio rinkas, pasveikino Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Dr. Almantas Danilevičius. Renginio metu buvo pristatytos Europos Komisijos iniciatyvos – „Enterprise Europe Network“ ir „China and South-East Asia IPR SME Helpdesks“, aprangos tiekimo pasaulinės tendencijos ir galimybės įmonėms aprangos, tekstilės ir odos parodų metu Paryžiuje. Praktinėje dalyje vyko Kinijos ir Pietryčių Azijos intelektinės nuosavybės teisių pagalbos tarnybų mažoms ir vidutinėms įmonėms eksperto intelektinės nuosavybės teisių apsaugos mokymai įmonėms, kurios siekia pradėti arba plėsti verslą Kinijoje ir Pietryčių Azijoje. Po seminaro vyko individualios konsultacijos su pranešėjais, kurių metu įmonės ypač domėjosi verslo partnerių paieškos užsienyje galimybėmis.

Spalio 20 d. įmonės, ieškančios verslo partnerių užsienyje, dalyvavo jau trečią kartą vykusiame tarptautiniame verslo kontaktų renginyje BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS 2017.

Verslo kontaktų renginys BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS 2017 buvo skirtas drabužių ir jų aksesuarų gamintojams, dizaineriams, tekstilės prekių ir drabužių prekybos agentams, mažmeninės ir didmeninės prekybos atstovams bei platintojams, taip pat kitiems verslo atstovams, dirbantiems tekstilės, avalynės ir drabužių siuvimo pramonėje.

Renginyje dalyvavo daugiau nei 30 įmonių iš 10 šalių - Lietuvos, Baltarusijos, Bulgarijos, Danijos, Prancūzijos, Italijos, Latvijos, Pakistano, Ukrainos - atstovai. Buvo surengta daugiau nei 50 individualių susitikimų, kurių metu įvairių šalių verslininkai galėjo pristatyti savo prekes ir paslaugas, aptarti bendradarbiavimo galimybes.  

Sudalyvauti šioje parodoje nepraleido progos ir Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų mados ir dizaino klasteris su keliomis klasterio įmonėmis: UAB „Miranda“, UAB „Audėjas“, UAB „Tantas“ ir VšĮ „Nytys“.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.