fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariui AB Sparta – šimtas!

 

AB Sparta - viena didžiausių kojinių gamintojų Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Įmonės istorija prasideda nuo 1918 metų. Šiandien įmonė kartu su Lietuva švenčia ir savo veiklos šimtmetį.

„Didžiuojamės, kad Rūmų verslo bendruomenėje turime jau šimtmetį skaičiuojančią visoje Lietuvoje ir užsienio rinkose žinomą kompaniją. Reiškiame gilią pagarbą ilgamečiam įmonės vadovu p. Petrui Zenonui Janavičiui“, - sako Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prezidentas Sigitas Leonavičius.

Sveikinant įmonę šimtmečio proga Rūmai „Padėkos ženklu“ apdovanoja AB „SPARTA“ generalinį direktorių Petrą Zenoną Janavičių.

„Darbo žvaigždės medaliu“ apdovanoti: Darius Puodžiūnas (produktų vystymo grupės įrengimų meistrą), Sofiją Abaravičienę (personalo vadovę), Rūtą Neironienę (komercijos direktorę) bei Teresę Riabkovą (kojinių ir trikotažo pardavimų vadovę).

 

Prekybos, pramonės ir amatų rūmų Lietuvoje „PADĖKOS ŽENKLAS“ įsteigtas siekiant juo skatinti ir pažymėti prekybos, pramonės ir amatų rūmų sistemai nusipelniusius asmenis, įmonių – Rūmų narių vadovus, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, Rūmų darbuotojus bei kitus asmenis, kurie remia Rūmų veiklą, garsina ar kitokiu būdu aktyviai dalyvauja jų veikloje.

„Darbo žvaigždės medalis“ įsteigtas siekiant juo pagerbti ir pažymėti Lietuvos PPAR narių darbuotojus, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį bei nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, asmeninį indėlį į organizacijos vystymąsi.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.