Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariams – tiesioginiai kontaktai su Kolumbijos verslu

2017 m. spalio mėn. 5 d., Vilnius. Po vakar įvykusio susitikimo su LR Užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Kolumbijos užsienio reikalų viceministrė Patti Londoño - Jaramillo.
Rūmų generalinis direktorius Dr. Almantas Danilevičius ir ponia Patti Londoño - Jaramillo aptarė galimą dvišalį verslininkų bendradarbiavimą, ypatingą dėmesį skiriant tiesioginių kontaktų užmezgimui. Kolumbijos užsienio reikalų viceministrė patikino, kad šalis šiuo metu yra saugi užsienio valstybių investuotojams ir verslo partneriams, o labiausiai Kolumbiją domina trąšų importas, didžiųjų prekybos centrų veikla, medicininė įranga ir patirtis, diegiant viešojo sektoriaus paslaugas.
p. Patti Londoño – Jaramillo pažadėjo tarpininkauti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmams pradedant bendradarbiauti su Kolumbijos prekybos rūmais, organizuojant B2B renginius, verslo misijas.
Rūmų direktoriaus A. Danilevičiaus teigimu, glaudus Rūmų bendradarbiavimas tiek su Kolumbijos užsienio reikalų ministerija, tiek su šios valstybės Prekybos rūmais, užtikrins Vilniaus Rūmų nariams tiesioginius kontaktus su šios valstybės verslu, padės išvengti tarptautinių tarpininkų grandinės, sumažins verslo kaštus ir padidins sandorių pelningumą. Oficialūs svečiai iš Kolumbijos pažymėjo, kad Lietuvos verslą galėtų dominti itin palankiomis kainomis siūlomas gėlių, kavos, kakavos bei vaisių importas iš Kolumbijos.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis