fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariams ir partneriams mokesčių ekspertė Stacey Mirinavičiene pristatė JAV mokesčių aktualijas

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Baltijos Amerikos Prekybos Rūmais, birželio 5 d. suorganizavo apvalaus stalo diskusiją – susitikimą su Niujorke (JAV) gyvenančia lietuvių kilmės sertifikuota mokesčių teisės eksperte Stacey Mirinavičiene.

Susitikimo metu ekspertė iš JAV pristatė JAV mokesčių teisės naujienas, papasakojo apie mokesčius, taikomus asmenims ir įmonėms, investuojantiems ar / ir vykdantiems verslą JAV.

Diskusijoje dalyvavo 16 dalyvių iš 15 įmonių, kurios vykdo ar planuoja vykdyti verslą JAV. Tarp jų - ir rūmų nariai UAB „ Ekenex“, UAB „Comfort Heat“, UAB „Straikas“, UAB „Globalūs projektai“.

Renginio dalyviai teiravosi, kokia tinkamiausia teisine forma organizuoti savo eksportą į JAV, nuo ko pradėti, kurioje valstijoje geriausiai kurti verslą.

Ekspertė patikino, kad optimaliausia forma veikti JAV yra filialo ar atstovybė steigimas, nes tokiu atveju įmonė  mokės 21% pajamų mokestį (tuo tarpu užsienio įmonė  moka 30%). Tiesa, užsienio paslaugų teikėjams užtenka Paslaugų kontrakto. Mokesčių dydžiai ir pati jurisdikcija gali stipriai skirtis skirtingose valstijose, pavyzdžiui Delavero valstijoje pajamų mokesčio išvis nėra.

Po susitikimo dalyviai aktyviai dalijosi savo patirtimi, keitėsi kontaktais.

Ekspertai iš užsienio, padedantys Lietuvos įmonėms tobulinti savo veiklą įvairiose srityse – nuolatiniai Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų svečiai. Neseniai Rūmų nariai ir partneriai klausė paskaitos apie nuolatinio organizacijų tobulinimo metodą – KAIZEN. Seminarą vedė tarptautinis verslo konsultantas iš Japonijos – Tetsuya Imura. 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.