fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariams ir partneriams – išskirtinis „Verslo žinių“ ir Rūmų pasiūlymas!

Rūmų nariams ir partneriams – išskirtinis „Verslo žinių“ ir Rūmų pasiūlymas!

2017 m. lapkričio 30 d., Vilnius.  Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su „Verslo žiniomis“, savo nariams ir partneriams siūlo išskirtines sąlygas įsigyti (prenumeruoti) interaktyvų „Darbo teisės vadovą“ - http://www.teisesvadovas.lt.

  • Per 60 svarbiausių dokumentų formų, atitinkančių naujojo DK reikalavimus.
  • 13 žingsnių planas ir visa susijusi medžiaga – svarbiausi DK pakeitimai, kuriuos verslas turi įgyvendinti iki 2018 m. sausio 1 d.
  • Profesionaliai ir išsamiai teisininkų išaiškinti visi DK pakeitimai.
  • Teisininkų atsakymai į Jums kylančius klausimus.

Prenumerata metams Rūmų nariams ir partneriams vietoj įprastos 348 € plius PVM kainos yra tik 229 € plius PVM.

Norinčius suskubti pasinaudoti šiuo pasiūlymu dar šiais metais, kviečiame apsilankyti puslapyje http://vppar.vz.lt ir užsiprenumeruoti produktą už specialią tik rūmų nariams ir partneriams skirtą kainą.

Darbo teisės vadovas – kiekvienos įmonės virtualus partneris

Elektroninį „Darbo teisės vadovą“ verslui sukūrė „Verslo žinios“ drauge su teisininkų informacijos biuru „Infolex“ ir advokatų kontora „Jurex“.

Šis produktas, pasak jo kūrėjų, yra savotiškas verslo ir personalo vadovų e. asistentas, kuris yra nuolat po ranka ir gali greitai patarti bet kuriuo darbo santykių klausimu, atsižvelgiant į naujausius Darbo kodekso reikalavimus ir besiformuojančią teismų praktiką.

Naudojantis nauju e. pagalbininku, nereikia specialių kompetencijų: galima rinktis rūpimą temą arba tiesiog į paieškos laukelį įrašyti elementarų klausimą, lyg kreiptumėmės į šios srities specialistą. Kadangi darbo santykiuose gausu specifinių situacijų, atsakymus į sudėtingesnius klausimus specialistai parengs per maksimaliai trumpą laiką.

Verslininkams, ypač tiems, kurie neturi personalo specialistų ir specialių IT sistemų, turėtų pagelbėti dokumentų formų katalogas – teliks jas užpildyti ir išsisaugoti. Nuo šiol atkrinta ir nemažai pastangų reikalaujantis rūpestis nuolat sekti darbo teisės ir praktikos pokyčius, nes vadovo leidėjai juos fiksuos automatiškai ir apie reikiamus padaryti pakeitimus bendrovėse informuos asmeniškai kiekvieną klientą.

Paslaugą sudaro 6 interaktyvios dalys:

  • Veiksmų planas ir visa susijusi medžiaga – svarbiausi DK pakeitimai, kuriuos verslas turi įgyvendinti iki 2018 m. sausio 1 d.

„Darbo teisės vadovas“ padės visą įmonės dokumentaciją, susijusią su darbo teise, pakeisti pagal naują DK iki sausio 1 d. O ateityje, staigiai reaguodami į įstatymų pakeitimus ir teisminę praktiką, klientus operatyviai informuos ir padės atlikti visus reikalingus veiksmus.

  • Apie 60 svarbiausių dokumentų formų, atitinkančių naujojo DK reikalavimus.
  • Profesionaliai ir išsamiai teisininkų išaiškinti visi DK pakeitimai.
  • Teisininkų konsultacija. Darbo teisės vadovo vartotojai čia pat esančioje klausimų ir atsakymų formoje gali užduoti klausimus, į kuriuos per vieną ar kelias dienas atsakys teisininkai.
  • „Mano“ paslauga – įrankis pasižymėti ir saugoti sau aktualias Darbo teisės vadovo dalis, straipsnius, komentarus, klausimus ir pan.
  • Visas naujasis Darbo kodeksas ir svarbiausia su juo susijusi informacija patogiai susisteminta vienoje vietoje. Klientai taip pat ras patogią paieškos priemonę, leidžiančią pateikti klausimą ir randančią atsakymą informacijos bazėje.

Daugiau informacijos apie būtiną įmonės pagalbininką galima rasti čia: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2017/09/07/verslo-zinios-su-partneriais-pristato-nauja-paslauga

 

Išsamią informaciją apie produktą mielai pateiks

Produkto vadovė
Gabrielė Vasiliauskaitė-Notten
gabriele.vasiliauskaite-notten@verslozinios.lt
Tel.: (8 5) 250 7121

Į klausimus dėl prenumeratos visus atsakymus gausite parašę el. pašto adresu komunikacija@cci.lt

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.