Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariams – galimybė plėsti Hi-tech verslo ryšius Kinijoje

2017 m. spalio 13 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius šiandien susitiko su LR komercijos atašė Kinijoje Arūnu Karlonu.

Susitikimo metu p. A. Karlonas pakvietė Vilniaus PPAR narius dalyvauti š.m. lapkričio 16 - 21 d. Šendženyje (Kinija) vyksiančioje 19 - toje parodoje „China Hi-Tech Fair 2017“. Tai didžiausia technologijų paroda Kinijoje, kurią, pasak p. A. Karlono, dydžiu galima lyginti su Las Vegase vykstančia technologijų paroda CES 2018. Lietuva šioje parodoje turės bendrą jungtinį apie 30 kv. metrų stendą.

Parodą „China Hi-Tech Fair“ rengia Kinijos prekybos ministerija, Mokslo ir technologijų ministerija, Pramonės ir informacinių technologijų ministerija, Nacionalinė plėtros ir reformų komisija, Žemės ūkio ministerija, Valstybinė intelektinės nuosavybės tarnyba, Kinijos mokslo akademija, Kinijos inžinerijos akademija kartu su Šendženo savivaldybe.

Ši paroda – puiki galimybė įmonėms, norinčioms plėsti savo technologijų verslą Kinijos rinkoje, ieškančioms finansavimo arba naujovių technologijų srityje.

Pažymėtina, kad Vilniaus PPAR yra pasirašę bendradarbiavimo susitarimus su Kinijos tarptautinės prekybos skatinimo tarybos Šendženo padaliniu bei Šendženo Vidurio ir Rytų Europos šalių ekonomikos ir kultūros skatinimo asociacija, todėl Rūmų narių dalyvavimas šioje parodoje būtų puikus bendradarbiavimo su šio Kinijos miesto verslo atstovais tęsinys.

Daugiau informacijos apie parodą galima rasti interneto svetainėje http://www.chtf.com/english/ .

Norinčius dalyvauti parodoje, maloniai prašome kreiptis į p. Arūną Karloną, Komercijos atašė Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Kinijos Liaudies Respublikoje:

Tel. +86-10-84518520
Mob.+86-1381123250
El.p. arunas.karlonas@urm.lt

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis