Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariai verslo pusryčiuose susitiko su Kanarų salų delegacija

Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmai kartu su UAB „Marijampolės pieno konservai” Rūmų nariams birželio 9 d. organizavo  dalykinius pusryčius su Kanarų salų (Ispanijos karalystė) delegacija, kurią sudarė verslo ir valstybinių institucijų atstovai. Pagrindinis susitikimo tikslas buvo susipažinti su bendradarbiavimo galimybėmis, užmegzti dalykinius kontaktus.

Susitikime dalyvavo atstovai iš šių įmonių: UAB „Oda LT“, Kazimiero Simonavičiaus universitetas, UAB „Asijos Servisas“, UAB „Apskaita iš arčiau“, VšĮ Kultino, UAB „Armo“, UAB „Vadasiga“, Bendrovių ir institucijų teisininkų asociacija, „Invest in Baltics“.

Susitikime pristatyta verslo galimybių plėtra Kanarų salose: užsienio svečiai paminėjo juos dominančias sritis - įvairios pramonės šakos, atliekų perdirbimas, IKT, taip pat aptartos bendradarbiavimo galimybės ir kitose perspektyviose srityse. Jie taip pat atkreipė dėmesį, kad Kanarų salos turi geriausią mokesčių sistemą Europoje ir tai turėtų būti ypač patrauklu investuotojams.

Renginio metu atkreiptas dėmesys į tai, kad kelios Lietuvos įmonės jau vykdo savo produkcijos eksportą į šį aktyvaus turizmo ir vartojimo regioną.

Svečių delegacijos sudėtis: Kanarų Ekonomikos ir santykių su Europa viceministras Ildefonso Socorro; Kanarų Žemdirbystės (Sector primario) viceministras Abel Morales Rodríguez; Kanarų Užsienio reikalų viceministras Pedro Rodriguez Zaragoza, ZEC (spec. Kanarų zona) prezidentė Beatriz Barrera, Zona Franca (laisvos prekybos zona) specialus Ispanijos deleguotas asmuo Gustavo Gonzalez de Vega, La Laguna universiteto profesorė Carmen Rubio Armendáriz, RG Consultant & Sport Solutions direktorius Rayco García, Kanarų delegacijos koordinatorius/ vadovas Isidoro Sanchez Garcia.

Kviečiame Lietuvos įmones kreiptis į Vilniaus PPAR dėl galimybės bendradarbiauti ir plėtoti verslą Kanarų salose.

Investicijos Kanarų salose (prezentacija)

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis