fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariai teigiamai vertina naujas konsultacines paslaugas

2017 m. lapkričio 22 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai savo nariams pristatė naujas nemokamas Rūmų paslaugas. Atsižvelgę į savo narių pasiūlymus Rūmai jau surengė pirmąsias nemokamas teisines konsultacijas, kurias teikė AVOCAD Advokatų profesinė bendrija.

„Manau, kad ši paslauga tikrai reikalinga. Seminaruose ar konferencijose gali tik išklausyti ir sužinoti informacijos apie tam tikras temas, bei užduoti tik keletą klausimų. Konsultacijos asmeniškai su tam tikrais specialistais suteikia galimybę išsiklausinėti visais tik tau rūpimais klausimais, galima geriau įsigilinti į problemų esmę. Antra, neabejotinai tokiu būdu gali gimti naujos partnerystės, nes valandos konsultacijos metu užmezgamas asmeninis ryšys, perprantama, kokia yra konsultanto veikla, ir kokią realią naudą galima gauti iš tokios partnerystės“, - teisinių konsultacijų naudą įvardijo UAB DINETA Produkto vystymo skyriaus vadovas p. Giedrius Židonis. 

Rūmų gen.  direktorius dr. Almantas Danilevičius primena, kad teisinės konsultacijos – tik įžanga į visą naujų paslaugų paketą, siūlomą esamiems ir naujiems rūmų nariams. 

„Rūmai savo nariams pradėjo organizuoti nemokamas ekspertines konsultacijas,  kurias teikia advokatų kontorų atstovai, INVEGA, Šiaulių bankas, LitCapital ir kiti savo sričių profesionalai. Planuojame nariams pasiūlyti ir daugiau įvairių konsultacijų. Taip pat neseniai startavo Rūmų interneto svetainės „Narys – nariui“ platforma, padėsianti lengviau rasti partnerius, pasiūlyti savo produktus ir rasti tinkamas paslaugas“, - naujas paslaugas vardija A. Danilevičius.

Kitos teisinės konsultacijos vyks gruodžio 7 dieną. Rūmų narius mielai konsultuos rūmų narys AVOCAD Advokatų profesinė bendrija. Daugiau informacijos apie siūlomas konsultacijų temas ir registracija –  https://www.cci.lt/produktas/nemokamos-teisines-konsultacijos-rumu-nariams/.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.