fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariai – advokatų kontora AVOCAD padės įdarbinti Jūsų darbuotojus iš užsienio

2018 m. liepos 23 diena, Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad kompanijoms, ketinančioms įdarbinti užsienio šalių piliečius iš ne ES šalių (Ukrainos, Baltarusijos ir t.t.), teisnius klausimus išspręsti gali padėti Rūmų narys - advokatų kontora AVOCAD.

„Ne ES šalių piliečių įdarbinimo procesas Lietuvoje yra sudėtingas, jis priklauso nuo daug aplinkybių. Įtakos įdarbinimui turi darbuotojų kvalifikacija, mokamas atlyginimo dydis, profesija ir t.t.“, - pažymi advokatų kontoros partneris Egidijus Langys.

Teisininkai primena, kad įdarbinimo procese dalyvauja Migracijos departamentas, Darbo birža ir Studijų kokybės vertinimo centras, o visas procesas užtrunka nuo 3 iki 6 mėn.

Verslininkai, kurie planuoja artimiausiu metu įdarbinti užsieniečius, jau šiandien gali kreiptis teisinės pagalbos į advokatą Egidijų Langį telefonu 8 659 659 89 arba el. paštu egidijus.langys@avocad.lt .

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.