Prisijungti

Naujienos

Rūmų internetinio puslapio „Nario zonoje“ – išskirtinė informacija tik Rūmų nariams

Vilniaus prekybos, pramonės ir matų rūmai savo nariams pristato naujas nemokamas Rūmų paslaugas. Atsižvelgę į savo narių pasiūlymus Rūmai atvėrė išskirtinę internetinio puslapio www.cci.lt „Nario zoną“.

Prisijungę vartotojai šiame internetinės svetainės skyriuje ras išskirtinę Rūmų informaciją savo nariams – užsienio įmonių skelbimus, išskirtinius produktų ir paslaugų pasiūlymus, nuolaidas jiems, taip pat išsamią Rūmų narių duomenų bazę ir daug kitos vertingos informacijos, Rūmų nariams teikiamos nemokamai.

„Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai sulaukia daug įvairios Rūmų nariams naudingos informacijos, galinčios, pavyzdžiui padėti rasti naujų partnerių užsienio valstybėse, plėsti savo verslą ir pan. Nuo šiol tokią informaciją Rūmų nariai galės rasti patogiai vienoje vietoje prisijungus prie „Nario zonos““, - pažymi Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Šioje zonoje Rūmų nariai taip pat nemokamai gali dalintis savo skelbimais su kitomis Rūmų įmonėmis bei verslininkais: pirkti, parduoti, ieškoti, siūlyti ir t.t.

Pirmą kartą jungiantis prie šio internetinio puslapio skyriaus Rūmai rekomenduoja sekti instrukcijomis, gauti prisijungimo kodus ir aktyviai pradėti naudotis nauja paslauga.  Pirmą kartą jungiantis reikėtų sekti šia nuoroda: http://www.cci.lt/wp-login.php?action=lostpassword .

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis