fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų Alytaus filiale – konferencija – diskusija „Verslo plėtros galimybės“

 

2018 m. spalio 18 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialo nariai rinkosi į konferenciją – diskusiją „Verslo plėtros galimybės“.

Remiantis statistika, Alytuje dėl kompetentingų darbuotojų trūkumo savo veiklą riboja arba nesiplečia tiek, kiek galėtų, daugiau kaip trečdalis šiame krašte veikiančių įmonių. Situacija tampa įtempta, o darbuotojų trūkumas gimdo ir nesąžiningą konkurenciją, darbuotojų perviliojimą.

Kadangi demografinė padėtis Alytuje negerėja, darbuotojų trūkumas tampa verslo plėtros stabdžiu, su Alytaus filialo nariais sprendimų galimybėmis darbinant Ukrainos ir Gruzijos piliečius dalinosi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prezidentas Sigitas Leonavičius.

Kita aktuali tema įgyvendinant naujus planus ar plečiant verslą – ES investicijos ir jų panaudojimo galimybės. Lietuva su 2014 - 2020 finansavimo programomis vėluoja, todėl pastaruoju metu padaugėjo kvietimų teikti paraiškas.

Susigaudyti jų gausoje ir pasirinkti geriausiai verslo poreikius atitinkančią programą padėjo UAB „Sintesi Consulting“ konsultantas Martynas Kalvaitis.  Trumpai, aiškiai ir viskas vienoje vietoje apie galimybes pasinaudoti ES teikiama parama buvo iš tiesų naudinga informacija įmonių vadovams.

Rūmų nario kompanijos UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“  direktorius Algirdas Reipas apžvelgė vadovaujamos įmonės teikiamas paslaugas verslui ir potencialią galimybę tapti žaliavų teikėju. Žiedinės ekonomikos vystymosi principai, Eco inovacijos, antrinis medžiagų panaudojimas  - temos, kuriomis diskutavo konferencijos dalyviai.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.