fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmai pradėjo bendradarbiavimą su Suomijos Šiaurės Karelijos regionu

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad šiandien tarp Rūmų ir Suomijos Šiaurės Karelijos verslo asociacijos pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, padėsianti sustiprinti Šiaurės Karelijos regiono ir Vilniaus verslo ryšius.

Lietuvoje besilankantys šios Suomijos verslo organizacijos vadovai kartu su verslininkų delegacija siekia užmegzti glaudesnius ryšius su mūsų šalies verslo įmonėmis.

Bendradarbiavimo sutartį su Šiaurės Karelijos verslo asociacijos pirmininku Perttu Kouvalainen ir direktore Merja Blomberg pasirašęs Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius akcentavo, kad ši sutartis paskatins aktyvesnį bendradarbiavimą tarp verslą vienijančių organizacijų ir padės įmonėms plėtojant verslą tarp šių šalių.

Renginyje dalyvavo 15 Šiaurės Karelijos regiono įmonių atstovų iš įvairių sektorių – miškų valdymas, slaugos ir priežiūros namuose paslaugų teikimas, prekyba elektronikos prietaisais, rankdarbiais, maistu ir gėrimais, pastatų, padangų ekspertai, reklamos agentūra, spaustuvė, grafinio dizaino kūrėjai ir kt., ieškoti potencialių verslo partnerių. Viešosios įstaigos „GO Vilnius“ Verslo skyriaus vadovas Karolis Žemaitis svečiams pristatė galimybes verslui Vilniaus regione.

Lietuvos įmonių atstovai užmezgė naudingus ryšius su Suomijos verslininkais, taip pat bendravo su Lietuvos komercijos atašė Suomijoje - Aleksandru Laurinavičiumi. Renginyje dalyvavo ir Rūmų nariai - UAB „Ekenex“, VšĮ „Globalūs projektai“, UAB „Nutvila“, UAB „Evolvo“, UAB „Veritas ana“.

Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network) partneriai – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Helsinkio regiono prekybos rūmai, bendradarbiaudami su Lietuvos ambasada Suomijoje ir Šiaurės Karelijos verslo asociacija šio vizito metu organizavo verslo kontaktų mugę.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.