fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmai narius kviečia dalyvauti geriausiųjų konkursuose

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia savo narius – verslininkus bei mokymo įstaigas teikti paraiškas dalyvauti geriausiųjų konkursuose, kurių nugalėtojai bus paskelbti š. m. gruodžio 20 dieną tradicinių Rūmų verslo ir mokslo bendruomenės geriausiųjų apdovanojimų iškilmėse.  

Apdovanojimuose bus pagerbtos geriausios Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų 2018 metų įmonės, geriausia įmonės vadovė, geriausios mokymo įstaigos tarp aukštųjų mokyklų ir profesinių mokymo institucijų.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Konkurso „Geriausia įmonė“ prizai skiriami už įmonių aukštus ūkinės - finansinės veiklos rezultatus, o konkurso „Geriausios įmonės vadovė“ - už vadovaujamos įmonės rezultatus ir veiklą, asmeninę visuomeninę ir labdaringą veiklą, naujus projektus ir idėjas bei jų įgyvendinimą, naujų darbo vietų sukūrimą, produkcijos bei paslaugų konkurencingumo didinimą, įmonės darbuotojų profesinį mokymą.

Apdovanojimai „Už pasiekimus 2018 metais“ bus skirti geriausioms aukštojo mokslo įstaigoms ir profesinio mokymo mokykloms už rezultatus, inovacijas ir kitus pasiekimus 2018 metais.

Geriausiems Rūmų bendruomenės verslo ir mokslo atstovams bus įteikti prekybos dievo Merkurijaus apdovanojimai bei kiti prizai.

Norinčius dalyvauti konkursuose verslo įmonėms maloniai kviečiame užpildyti Jūsų pasirinkto (-ų) konkurso (-ų) dalyvio (-ės) anketą (-as) ir grąžinti ją (jas) iki š. m. lapkričio 28 d. el. paštais: vilnius@cci.lt arba  aurelija.skliuderyte@cci.lt arba paštu: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Kosciuškos g. 30, LT-01100 Vilnius.

Norinčius dalyvauti konkursuose mokymo įstaigoms maloniai kviečiame užpildyti Jūsų pasirinkto (-ų)       konkurso (-ų) dalyvio (-ės) anketą (-as) ir grąžinti ją (jas) iki š. m. lapkričio 28 d. el. paštais: vilnius@cci.lt arba  rima.valiukeviciene@cci.lt, arba paštu: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, T. Kosciuškos g. 30, LT-01100 Vilnius.

Patogias pildyti paraiškų formas Jums mielai atsiųs Verslo ir strateginės plėtros skyriaus projekto vadovo asistentė Aurelija Skliuderytė, aurelija.skliuderyte@cci.lt

 

Konkurso nuostatai.

Konkurso dalyvio anketos: 

Geriausia 2018m. įmonė vykdanti eksportą

Geriausia 2018m. įmonė nevykdanti eksporto

Geriausia įmonės vadovė

Anketa už pasiekimus

 

 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.