Prisijungti

Naujienos

Renkamos naujos grupės į 2017 m. rudenį prasidėsiančius užsiėmimus JAUNIMO VERSLUMO AKADEMIJOJE VILNIUJE!

TĖVELIAI, paskatinkite savo smalsius vaikus stoti į „Jaunimo verslumo akademijos“ (JVA) gretas. Jaunųjų lyderių laukia profesionalūs lektoriai, praktinio žinių pritaikymo pratybos ir smagios kūrybinės užduotys!

JAUNUOLIAI, dalyvaukite JVA skelbiamame konkurse „LAIMĖK STIPENDIJĄ STUDIJOMS JAUNIMO VERSLUMO AKADEMIJOJE“!

Dalyvauti konkurse gali aktyvūs, kūrybiški ir besidomintys verslumu 10–17 metų jaunuoliai. Reikalavimas – mokėti anglų kalbą ir turėti motyvacijos tobulėti. JVA konkursą laimėjusiam jaunuoliui bus padengiamos 8 mėnesių studijos.

Jei susidomėjote, motyvacinius laiškus prašome siųsti iki 2017 m. liepos 30 d. el. pašto adresu: akademija@jvalt.lt.

UŽSIĖMIMŲ PROGRAMA

Pirmosios pakopos programos „Verslo specialistas“ trukmė – 8 mėnesiai (96 valandos).

Programą sudaro 4 moduliai (modulio trukmė – 24 valandos):

I modulis. AŠ IR KOMANDA (aš ir komanda, savęs pažinimas, viešasis kalbėjimas, komandos formavimas, nario vaidmuo komandoje, sprendimų priėmimas ir komunikacija komandoje, lyderystė, komandų bendradarbiavimas).

II modulis. VERSLO APLINKOS PAŽINIMAS (supažindinimas su verslo aplinka, verslo planavimo žingsniais, jo optimizavimo galimybėmis, investavimu bei kitais verslo įrankiais).

III modulis. VERSLO PLANAVIMAS (komandos ir verslo idėjos formavimas, rinkos analizė, verslo plano rašymas, prekių ženklo kūrimas, rinkodara, susitikimų metu konsultacijos su verslininkais).

IV modulis. SUKURTO VERSLO PRISTATYMAS, GRĮŽTAMASIS RYŠYS (sukurto projekto pristatymas veikiančioms verslo įmonėms; verslo atstovai ir konkurentai įvertina projektą (pagal vertinimo skalę), patariama, diskutuojama).

Kiekvieno modulio 2 užsiėmimai dėstomi anglų kalba (6 valandos).

Jaunuoliai, norintys gilinti verslo žinias bus kviečiami tęsti kitų pakopų programas: „Verslo ekspertas“, „Verslo žinovas“ ir „Verslo profesionalas“.

AMŽIAUS GRUPĖS: 10–14 ir 15–17 metų.

GRUPĖS DYDIS: iki 15 narių.

UŽSIĖMIMŲ LAIKAS: šeštadieniais, po 3 valandas.

UŽSIĖMIMAI VYKS: ISM Vadybos ir ekonomikos universitete; Verslo centre Quadrum; Verslo įmonėse (užsiėmimų metu jaunuoliai supažindinami su įmonės veikla).

KAINA: 1 mėn. (12 valandų/ 4 užsiėmimai per mėnesį) – 169 EUR. Į kainą įskaičiuoti užsiėmimai, užsiėmimų priemonės, sveiki užkandžiai ir gėrimai.

Kontaktai registracijai: akademija@jvalt.lt; Mob.Tel.: 8 682 15535

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis