Prisijungti

Naujienos

Peru ambasadorius Lietuvai Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose pristatė būsimą verslo misiją

 

2018 m. kovo 13 d., Vilnius. Šiandien Vilniaus prekybos ir pramonės rūmuose lankėsi Peru ambasadorius Lietuvai p. Thierry Roca-Rey Deladrier ir ministras patarėjas Pablo Salamanca, kurie susitiko su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų generaliniu direktoriumi Almantu Danilevičiumi bei Tarptautinių ryšių skyriaus atstovais.

 

Susitikimo metu aptartos Lietuvos ir Peru ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo plėtros perspektyvos. Kaip didžiausią augimo potencialą turinčios bendradarbiavimo sritys buvo įvardintos prekyba tekstile, maisto produktais, kava, taip pat turizmo paslaugos.

 

Peru atstovai informavo, kad š. m. gegužės 21 d. į Lietuvą atvyks Peru verslo įmonių misija, norinti užmegzti kontaktus su partneriais Lietuvoje.

Bus rengiami dvišaliai B2B (verslo) susitikimai.

 

 

Detalesnė informacija apie atvykstančias įmones ir jų interesus Rūmų interneto svetainėje ir naujienlaiškyje bus skelbiama netrukus, dėl jos taip pat prašome kreiptis į Rūmų Eksporto plėtros vadovą Žilviną Abaravičių, tel. 8~61638619, el. p. zilvinas.abaravicius@cci.lt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis