fbpx

Prisijungti

Naujienos

Paskutinis šio sezono verslo klubas – apie reputacijos svarbą ir Rūmų paslaugas

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo klubas sezoną baigė diskutuojant apie reputacijos svarbą verslo sėkmei bei analizuojant Rūmų teikiamas paslaugas, ieškant naudingiausių veiklų nariams.

Apie 30 Verslo klubo dalyvių negailėjo klausimų renginyje pranešimą apie reputaciją skaičiusiam Žurnalistų sąjungos pirmininkui Dainiui Radzevičiui. Aktyvią diskusiją apie reputaciją, įvaizdį ir priemones bei įrankius juos kurti moderavo Rūmų gen. direktorius dr. A. Danilevičius.

Antra dalis Verslo klubo buvo skirta idėjų, kaip gerinti Rūmų veiklą, generavimui, jų pristatymui ir vertinimui. Įmonių vadovai siūlė Rūmams pritraukti „startupų“ bendruomenę, burti narius pagal profesiją, kurie galėtų konsultuoti ir padėti nariams (pvz. finansininkų, teisininkų, gamybininkų grupės), daugiau rūmų bendradarbiavimo su nariais, skatinti neformalų bendravimą tarp narių, pvz., kad nariai galėtų organizuoti „B2B“ susitikimus ir t.t.

Rūmų gen. direktorius dr. A.  Danilevičius pažymėjo, kad Rūmų administracijai itin svarbi narių nuomonė apie mūsų verslo bendruomenės veiklas, vertinimas ir pasiūlymai.

„Sieksime panaudoti sukauptą brangią informaciją paverčiant ją naudingomis paslaugomis nariams“, - sako A. Danilevičius.

Rūmų direktoriaus įsteigtas prizas Verslo klube keliavo UAB „Corporate Securitus“ vadovui Renatui Dūdžiui už klausimą Dainiui Radzevičiui “Kokia Dainiaus nuomonė apie sistemines vadybos priemones, padedančias saugoti reputaciją (ja rūpintis ir puoselėti), pvz. Kokybės vadybos sistema, antikorupcinė vadybos sistema ir pan.?“.

Kitas Prizas, kuris buvo numatytas už geriausią pasiūlymą Rūmų veiklai, šį kartą keliavo Verslo klubo svečiui D. Radzevičiui, sulaukus keliolikos puikių pasiūlymų dėl Rūmų paslaugų tobulinimo. 

Šis Verslo klubas buvo jau trečiasis šiemet. Taip pat Rūmai nariai šiemet bendravo klubuose , kurių temos – „Mano įmonės eksporto patirtis: sėkmės, pamokos, patarimai“ bei „Kriptobumas – XXI amžiaus aukso karštligė“. Trijuose renginiuose apsilankė per 100 Rūmų narių.

Kitas Verslo klubo vakaras – jau netrukus – rudenį.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.