fbpx

Prisijungti

Naujienos

Parodoje „L‘Artigiano in Fiera 2016“ pristatyti tradiciniai lietuviški gaminiai

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, vykdydami projektą “Jungtinės eksporto pajėgos“ pagal ES struktūrinių fondų priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos Galimybės LT“, 2016 m. gruodžio 3 – 11 dienomis organizavo šešių Lietuvos įmonių dalyvavimą parodoje „L‘ Artigiano in Fiera 2016“ Milane (Italija).
„L‘Artigiano in Fiera“ yra ne tik didžiausia amatų paroda Europoje, bet ir viena didžiausių pasaulyje. Joje dalyvavo amatininkai, mažos įmonės iš Europos, Azijos, Afrikos, Šiaurės ir Pietų Amerikos šalių, viso 3 tūkstančiai eksponentų. Bendras stendų plotas sudarė 310000 kv. m. Parodos dalyvius ir lankytojus linksmino įvairių šalių kolektyvai, lankytojai galėjo paskanauti įvairių nacionalinių valgių.
Lietuvos įmonių bendras parodos plotas sudarė 84 kv. m. Savo gaminius pristatė šios įmonės: UAB „Laisvoji forma“, UAB „Saniston Baltic“, UAB „Lincasa“, individuali įmonė „Ylaragis“, UAB „Prieskonių ambasada“, UAB „Tessuti Naturali“. Lietuvos įmonių jungtiniame stende pristatyti tekstilės, gintaro, odos, keramikos gaminiai, žolelių arbatos, prieskoniai sulaukė didelio lankytojų susidomėjimo.
„Paroda „L‘Artigiano in Fiera“ Milane organizuojama jau 21 kartą, tačiau šiemet pranoko mūsų lūkesčius lankytojų skaičiumi. Sulaukta lankytojų ne tik iš įvairių Italijos regionų, bet ir iš Prancūzijos, Šveicarijos, Vokietijos“, – pažymėjo parodos direktorius Antonio Intiglietta.
Visas devynias dienas lankytojų minios galėjo susipažinti su viso pasaulio, tuo pačiu ir su Lietuvos, tradiciniais gaminiais. Mūsų įmonių stendus aplankęs Marselio parodų centro direktorius pažymėjo, kad lietuviški gaminiai būtų patrauklūs ir prancūzams. Buvo aptartos galimybės ateinančiais metais Lietuvos įmonėms dalyvauti parodoje Marselyje lengvatinėmis sąlygomis.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.