fbpx

Prisijungti

Naujienos

Nemokama verslo misija Lietuvos maisto produktų ir vynų importuotojams bei platintojams į Logronjas (Ispanija)

2018 m. sausio 8 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad 2018 m. vasario 28 – kovo 1 d. Lietuvos maisto produktų ir vynų importuotojams bei platintojams organizuojama verslo misija "VI Inward Mission for Wine and Food Importers to La Rioja 2018" į Logronjas (Logroño) miestą Ispanijoje.

Dalyvavimą verslo misijoje organizuoja Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su Enterprise Europe Network partneriais Ispanijoje (Federación de Empresarios de La Rioja).

Verslo misijos tikslas – pristatyti Ispanijos maisto produktus ir vynus tarptautinėms įmonėms, kurios užsiima vynų, šviežių vaisių ir daržovių, konservuotų daržovių ir grybų, dešrų ir kumpių, padažų, alyvuogių aliejaus ir kitų maisto produktų importu bei platinimu. Dviejų dienų programoje numatyti dvišaliai susitikimai (pagal iš anksto sudarytus grafikus) su maisto sektoriaus įmonių atstovais ir išvykos į vietines įmones.

Verslo misijos programa ir išsamesnė informacija - tinklalapyje (anglų kalba):

https://www.b2match.eu/foodwine2018

Organizatoriai padengia kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.

Registracija vyksta iki 2018 m. sausio 21 d.

Susitikimų su įmonėmis pasirinkimas - 2018 m. sausio 17-24 d.

Renginio vieta: Riojaforum (Calle San Millán, 23, 26004 Logroño, La Rioja, Spain) www.riojaforum.com

Išsamesnė informacija teikiama tel. 8-5 213 6480 arba el. paštu: marijus.muralis@cci.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.