fbpx

Prisijungti

Naujienos

Naujas verslas – iš šimtamečių statinių

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nario UAB „Medžio simfonija“ verslo istorija

 

Druskininkuose įsikūrusios jaunos šeimos verslas – iš šimtamečių statinių pagamintos medinės sienų dekoro plokštės. Pasaulines interjero tendencijas Lietuvai siūlantys verslininkai sako norėję perdirbtą medieną savitai panaudoti interjere. Todėl jie sukūrė gaminio gamybos ir klijavimo technologijas ir iš savomis jėgomis nugriautų pastatų rankomis gamina vienetines interjero detales.

Šeima įmonę, kuri šiuo metu yra ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys,  įsteigė prieš 2 metus, tačiau, kaip patys pastebi, išgvildenti unikalią ir jiems patiems patinkančią idėją užtruko gerokai ilgiau nei planavo.

„Kurdami įmonę buvome tvirtai apsisprendę dirbti tik su mediena, tačiau nenorėjome tiesiog obliuoti rąstų ar montuoti pirtis. Mums norėjosi kažko įdomesnio, originalesnio – veiklos, kurioje netrūktų kūrybos ir būtų galimybė seną medieną panaudoti iš naujo, tačiau kitaip nei visi darė iki šiol“, - pasakoja idėjos autorius ir vienas iš UAB „Medžio simfonija“ įkūrėjų Kęstutis Barkauskas.

Verslininkas analizavo pasaulines tendencijas, gilinosi į kitų šalių patirtis ir naujoves, atliko rinkos tyrimus. Jis juokiasi, kad net įsirenginėdami savo sodybą netoli Druskininkų ar važinėdami po Lietuvą nuolat mąstė, ką galėtų sukurti originalaus. Taip prieš pusmetį K. Barkauskui gimė mintis iš šimtamečių statinių gaminti vienetines medines sienų dekoro plokštes vidaus interjerui. Jis sugalvojo tiek plokščių gamybos technologiją, tiek jų klijavimo schemą.

„Mes išsiskiriame tuo, kad viską darome rankomis. Mūsų gaminamos plokštės yra unikalios ir vienetinės. Kiekvieną plokštę patys išpjauname, apdirbame, sugalvojame, kaip jas klijuosime tarpusavyje. Be to, jos nėra pasendintos dirbtinai – plokštes mes gaminame iš senų namų ar svirnų. Taip prieš daugelį metų panaudotas medis prikeliamas antram gyvenimui“, - sako Rūta Barkauskienė.

Šiuo metu įmonė savo gaminiais prekiauja internetu, greitu metu plokštės bus eksponuojamos keliose vietose Vilniuje. Druskininkiečiai planuoja plėstis ir į užsienio rinkas.

 

Daugiau apie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narį ir jų produkciją galite sužinoti:

Telefonas: +370 6 53 33300

El. paštas: info@timbersymphony.com

Facebook: www.facebook.com/timbersymphony/

Web: www.timbersymphony.com

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.