fbpx

Prisijungti

Naujienos

Naujai kuriamam Verslo kompetencijų ir paslaugų centrui vadovaus Ramunė Vaičiūnienė

 

2018 m. rugsėjo 24 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų kuriamam Verslo kompetencijų ir paslaugų centrui nuo šiandien pradeda vadovauti ilgametę finansų ir įmonių valdymo, rizikos valdymo, verslo procesų optimizavimo ir paslaugų  diegimo patirtį turinti p. Ramunė Vaičiūnienė.

„Rūmų verslo ir mokslo bendruomenė nėra vien atskirų verslo subjektų interesus atstovaujanti organizacija. Rūmuose steigiamas Verslo kompetencijų ir paslaugų centras, kuriame paslaugas teikia tiek Rūmų ekspertai, tiek mūsų bendruomenės nariai, padės Vilniaus ir Alytaus regionų įmonėms atverti naujas rinkas užsienyje, rasti naujus partnerius tiek Lietuvoje, tiek ir kituose pasaulio regionuose. Tikimės, kad p. R. Vaičiūnienė sėkmingai įgyvendins ir vystys Verslo kompetencijų ir paslaugų centro projekto veiklą“, - pažymi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prezidentas Sigitas Leonavičius.

p. R. Vaičiūnienė turi ilgametę aukščiausio lygio vadovų veiklos patirtį, ji dirbo finansų direktore Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje SUGIHARA, buvo UAB „Ieva“ direktorė, UAB „Eurofarmacijos vaistinės“ finansų departamento direktorė, UAB „Aljansas AIBĖ“ finansų direktorė, vykdančioji direktorė, Valdybos narė.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo kompetencijų ir paslaugų centro vadovė R. Vaičiūnienė taip pat rezidavo Helsinkyje, kur bendradarbiavo su Suomijos konsultacijų bendrove FCG ir bendrove Civitta International.

Ponios Vaičiūnienės 2007 metais įkurtos UAB „RV FINANSAI“ klientai buvo „Jungtiniai leidiniai“ (United Magazines Group); VP Grupė, nekilnojamojo turto įmonės; „Omnitel“, „Ragutis“ (Olvi Group); JSC „Anis“, „Medimeta“, „Artva“, „Biuro mašinos“, „Orivas“; mažmeninės prekybos tinklas AIBĖ; „Aibė holding“ įmonių grupė ir kt. Ji taip pat yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto Finansų inžinerijos katedros įmonių bei verslo finansų dėstytoja.

„Naujas Rūmų Verslo kompetencijų ir paslaugų centras esamiems ir būsimiems bendruomenės nariams pasiūlys platų paslaugų spektrą. Atstovavimas, informacijos apie rūmų narį teikimas užsienio įmonėms, verslo partnerių paieška, konsultacijos teisės, mokesčių, ES finansavimo pritaikymo ir eksporto plėtros bei kitais klausimais – tik maža dalis paslaugų, kurias gauna ir gaus Rūmų nariai. Mano patirtis, tikiuosi, padės esamiems ir būsimiems Rūmų bendruomenės nariams gauti maksimalią naudą iš jiems individualiai sukurtų paslaugų planų“, - sako p. R. Vaičiūnienė.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.