fbpx

Prisijungti

Naujienos

Moldovoje stiprinami dvišaliai verslo santykiai

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prezidentas Sigitas Leonavičius šiandien dalyvauja Moldovoje vykstančiame Kišiniovo Investiciniame forume 2019.

Bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos ambasada Moldovoje organizuojami susitikimai su Moldovos Ministru Pirmininku Pavelu Filipu, Ekonomikos ir infrastuktūros ministru Chiril Gaburici, Moldovos Europos verslo asociacijos vadovais, Moldovos prekybos ir pramonės rūmais bei verslo įmonėmis.

„Moldova – įdomus verslui kraštas, kuriame daug neišnaudoto potencialo dvišaliams verslo santykiams. Lietuvos ambasadorius Moldovoje p. Kęstutis Kudzmanas ėmėsi lyderystės, ir verslas dėkoja už galimybę susipažinti su sąlygomis verslui šioje valstybėje, užmegzti ryšius ir stiprinti bendradarbiavimą“, - pažymi Rūmų prezidentas S. Leonavičius.

Kišiniove vykstančiame investiciniame forume dalyvauja Ukrainos, Gruzijos, Lietuvos verslo ir valdžios atstovai, savivaldybių merai, ES institucijų atsakingi asmenys.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.