fbpx

Prisijungti

Naujienos

„MiniMBA“ vadovų mokymai – galimybė atnaujinti žinias ir užmegzti naujus kontaktus

 

Jau antrus metus iš eilės Vilniaus universiteto Verslo mokykla organizuoja MiniMBA vadovų mokymus Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmų nariams.

Apie 20 įvairių įmonių vadovų jau keletą penktadienių rinkosi VU Verslo mokykloje klausytis ekspertų dėstomų paskaitų, atlikinėjo praktines užduotis. Mokymai, per kuriuos įmonių vadovai atnaujins savo žinias bei kompetencijas, truks penkis penktadienius.   

 

MiniMBA vadovų mokymai yra tarsi sutrumpinta Master of Business Administration programa. Dabar vykstantys mokymai leidžia per labai trumpą laikotarpį atnaujinti turimas žinias itin aktualiosiose skaitmeninės rinkodaros, projektų vadybos, korporatyvinės komunikacijos, įmonės finansų, derybų srityse. Džiaugiamės, jog dalis ankstesnių mokymų dalyvių ateina antrą kartą, norėdami išklausyti šiais metais siūlomų temų – tai įrodo, jog mūsų MiniMBA mokymai yra išties aktualūs ir atitinkantys rinkos poreikius“ – teigia VU Verslo mokyklos direktorė bei Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentė dr. Birutė Miškinienė.

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius pažymi, kad Rūmų ir VU Verslo mokyklos bendradarbiavimas teikia akivaizdžią naudą Rūmų nariams: MiniMBA mokymai nariams pasiūlyti itin palankiomis sąlygomis, o verslininkai, dalyvavę ankstesniuose mokymuose, labai gerai įvertino mokymo programą, profesionalius dėstytojus – ekspertus,  patogų paskaitų laiką ir vietą bei galimybę per trumpą laiką gauti koncentruotas žinias ir praktinius sprendimus.

 

MiniMBA vadovų mokymų tikslas yra ne tik pasitelkiant srities profesionalus per trumpą laikotarpį atnaujinti žinias, tačiau ir skatinti įmonių vadovų bendradarbiavimą tarpusavyje, dalinimąsi patirtimi bei plėsti kontaktų tinklą.

 

Daugiau informacijos apie mokymus galima rasti www.vm.vu.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.