Prisijungti

Naujienos

Memorandumas sujungė Vilniaus, Poltavos ir Čerkasų verslininkus

2017 m. rugsėjo 26 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (toliau – Rūmai) informuoja, kad nuo penktadienio Vilniaus, Poltavos ir Čerkasų verslininkus sujungė šių regionų rūmų pasirašyti bendradarbiavimo memorandumai.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento Sigito Leonavičiaus teigimu, Vilniaus, Alytaus ir Ukmergės regionų (kuriuose veikia Vilniaus Rūmai) įmonės galės paprasčiau rasti kontaktų Čerkasuose ir visame Poltavos regione, nes abiejų šalių rūmai sutarė kartu organizuoti verslo misijas, parodas, B2B renginius tiek Lietuvoje, tiek Ukrainoje. Be abejo, Rūmai padės  savo nariams aktyviai dalyvauti šiuose kontraktų medžioklės renginiuose, teiks visą reikalingą informacinę ir techninę pagalbą. 

Susitarimai numato aktyvią bendrą Vilniaus Rūmų bei Poltavos ir Čerkasų prekybos ir pramonės rūmų veiklą, skatinant tarptautinį šių regionų įmonių bendradarbiavimą. Memorandumu partneriai įsipareigojo nuolat keistis verslui svarbia savo valstybių informacija apie tarptautinę prekybos politiką.

„Ukrainos ir jos atskirų regionų rinka, verslo subjektai, įmonių produkcija, milijoninių kontraktų galimybės domina ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio verslo bendruomenę. Rūmų pasirašyti memorandumai atveria kelią tiek mūsų nariams, tiek ir kitam Lietuvos verslui lengviau konkuruoti su kitomis Europos ir pasaulio įmonėmis dėl kontraktų su Ukrainos verslu“, - teigia S. Leonavičius, pažymėdamas, kad Vilniaus Rūmai turi jau per 30 bendradarbiavimo sutarčių su įvairių pasaulio valstybių ir regionų prekybos ir pramonės rūmais bei kitomis verslą vienijančiomis organizacijomis.

Memorandumus, kuriuose taip pat numatyta keistis informacija tarp narių apie naujai į rinką patenkančias technologija, rūmų narių sukuriamas paslaugas bei produktus, pasirašė Rūmų prezidentas S. Leonavičius, Čerkasų prekybos ir pramonės rūmų prezidentas Sergii Peršyn bei Poltavos prekybos ir pramonės rūmų viceprezidentas Viktor Ginjkut.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis