fbpx

Prisijungti

Naujienos

MBA Entrepreneurship – pirmoji antreprenerystės MBA programa Lietuvoje

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad Rūmų narys - Vilniaus universitetas ir jo Verslo mokykla pristatė naują akredituotą magistrantūros studijų programą MBA Entrepreneurship. Tai -  unikali verslo administravimo magistrantūros studijų (Master of Business Administration, MBA) programa Lietuvoje, skirta ugdyti ir vystyti verslumo kompetenciją.

„Didžiuojamės savo narių pasiekimais, jų veikla ir lyderyste Lietuvoje. Tikimės, kad ši studijų programa leis tiek Rūmų nariams, tiek ir visų Lietuvos įmonių atstovams įgyti profesionalių žinių, padėsiančių versle“, - sako Rūmų gen. direktorius dr.  Almantas Danilevičius.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti naują MBA programą, skirtą ugdyti antreprenerius – žmones, kurie įžvelgia naujas galimybes, kuria naujas darbo vietas ir pridėtinę vertę klientams, partneriams ir visuomenei. Programa skirta žmonėms, kurie siekia savo idėją transformuoti į verslą, ir tiems, kurie organizacijose yra atsakingi už paslaugos/produkto plėtrą“, – sako dr. B. Miškinienė, VU Verslo mokyklos direktorė.

Programa parengta pagal AMBA (Association of Master of Business Administration, JAV) reikalavimus, konsultuojantis su Technion (Izraelis) ekspertais, Amsterdamo universiteto verslo mokyklos atstovais, Lietuvos verslo socialiniais partneriais. Programoje dėstys savo sričių profesionalai iš Lietuvos ir užsienio.

 „MBA Entrepreneurship yra kitokia magistrantūros studijų programa. Studijos trunka 1 metus, mokomasi patyriminiu būdu – studijų metu studentai atlieka patyriminį antreprenerystės projektą, pagrįstą realia verslo problematika, integruodami ir taikydami vis naujas įgytas žinias. Kadangi į šią programą priimami turintys ne mažesnę nei 3 metų darbo patirtį, tad labai pravarti „mokymosi vieni iš kitų“ patirtis. Taip pat galima pajuokauti, kad vienas iš šios programos privalumų – nereikės rašyti magistrinio darbo kitaip nei įprastoje magistrantūros programoje. Patyriminis projektas ir yra visų šių praktinių studijų esmė” – teigia dr. B. Miškinienė, VU Verslo mokyklos direktorė.

MBA Entrepreneurship studijų metu bus taikomi aktyvaus mokymosi metodai, interaktyvūs seminarai, išvažiuojamieji vizitai Lietuvoje bei užsienyje. Užsiėmimai daugiausia vyks kas antrą savaitę penktadieniais ir šeštadieniais.

Studentai į programą atrenkami konkurso būdu. Studijų pradžia numatoma – 2018 m. rugsėjo mėn. Sėkmingai studijas baigusiems asmenims bus suteiktas Vilniaus universiteto Verslo administravimo magistro (MBA) laipsnis.

Daugiau informacijos - www.vm.vu.lt/mba

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.