fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos verslininkių ir politikių misija pradėjo darbą Maroke

 

2018 m. balandžio 12 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (toliau – Rūmai) informuoja, kad  šiandien darbą pradėjo šiuo metu Maroke besilankanti Lietuvos verslininkių ir politikių – Seimo narių delegacija. Tai pirmoji tokia misija į Maroka, kurią surengė Rūmų viceprezidentė Laura Kovaliovaitė kartu su Maroko Karalystės ambasada ir Maroko Karalystės garbės konsulatu Lietuvoje.

Šios misijos tikslas - užmegzti glaudesnius santykius su moterų verslininkių organizacijomis, su organizacijomis, kurios kovoja už lygias teises ir pasidalinti gerąja mūsų patirtimi.

Šiandien Lietuvos verslininkių ir politikių delegacija Kasablankos Technoparke susitinka su Maroko verslininkių vadovių asociacija, vėliau numatytas verslo forumas ir B2B kontaktų renginys su Maroko verslo konfederacijos nariais.

Rytoj Lietuvos delegaciją priima Maroko Karalystės Parlamento pirmininkas, bus surengta diskusija su organizacijomis, kurios rūpinasi lygių teisių užtikrinimu.

„Maroko ambasadorė J.E. ponia Raja Ghannam, kuri savo veikla skatina Maroko moteris užimti tvirtas pozicijas darbo rinkoje, imtis nuosavo verslo, jau keletą metų brandino idėją suorganizuoti Lietuvos verslo moterų ir politikių misiją į Maroką. Mūsų bendros veiklos ir pasitikėjimas leido šią idėją realizuoti. Džiugu, kad galime savo verslo patirtimi ir gerosiomis praktikomis pasidalinti su Maroko verslininkėmis, Parlamento atstovais“, - pasakoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentė L. Kovaliovaitė.

Lietuvos delegacijoje – žinomos Vilniaus verslininkės, Rūmų narės, įmonių vadovės, savo sričių ekspertės: Laura Kovaliovaitė (Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentė, MB  Kokybės klubas), Irena Jokšienė (UAB ODA LT), Agnė Kalnutė (UAB ODA LT), Rūta Bilkštytė (UAB „Fidexpert“), Rasa Radovičienė (UAB „Logvila“), Ieva Adomatytė – Subačienė (MB Valdymo inovacijų agentūra), Kristina Aleknienė (UAB Inova Experts), Lina Liutvinienė (PĮ Ankstyvosios intervencijos centras, CEO), Vytautė Racevičienė (Ladies Circle Lithuania, MB Klinika „Grybo 17“), Eglė Matuizaitė (Advokatų kontora „Matuizaite and Partners“), Irena Bagdonaitė (UAB Textile and fashion), Aistė Rudžinskytė (Prekės ženklas „Shine in Rain“), Rima Aleliūnienė (UAB Pauluma), p. Angelija Zokaitienė, p. Danguolė Gailienė. Delegacijoje – LR Seimo narės Rūta Miliūtė, Aušrinė Norkienė, Rimantė Šalaševičiūtė, Monika Navickienė ir Radvilė Morkūnaitė – Mikulėnienė.

Misiją padėjo įgyvendinti Maroko garbės konsulas L. Aldonis.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis