Prisijungti

Naujienos

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai pasirašė memorandumą dėl karių užimtumo didinimo

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai pasirašė memorandumą dėl karių užimtumo didinimo

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos bei Ekonomikos komitetų iniciatyva verslo, valdžios ir švietimo institucijų atstovai pasirašė memorandumą dėl Lietuvos kariuomenės atsargos karių užimtumo didinimo

Šiuo metu Lietuvoje profesinėje karo tarnyboje tarnauja beveik 9000 karių, į atsargą kasmet išleidžiama beveik 500 karių. Būdami darbingo amžiaus, jie siekia tęsti darbinę veiklą, tačiau dėl ilgametės tarnybos vienoje ypatingoje srityje, išėjus į atsargą įsidarbinti civilinėje srityje yra sudėtinga.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos bei Ekonomikos komitetų iniciatyva verslo, valdžios ir švietimo institucijų atstovai pasirašė memorandumą dėl Lietuvos kariuomenės atsargos karių užimtumo didinimo.

Susitarimą pasirašė daugiau nei dvidešimt suinteresuotų dalyvių: krašto apsaugos ministerijos, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos, Ekonomikos komiteto, verslo asociacijų, tarptautinių ir Lietuvos kompanijų vadovai, visuomeninių organizacijų ir universitetų atstovai. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vardu memorandumą pasirašė Prezidentas Šarūnas Kliokys.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis